reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżzza przesada rozumiem dawać zabezpieczenia na rogi stołu czy zabezpieczać gniazdka .
:szok::szok::szok:
najlepiej niech jeszcze wymyśla pokój z gumy i nic w nim to by było najbezpieczniej :rofl2::rofl2::rofl2:
no ale widać że ktoś jednak ma inne zdanie .
Może potem wykorzyst na rower nie wiem ;-);-);-)
 
hehehe z kaskiem przesada!!!!!!!!!!!!
J tez za wiele rzeczy nie mam.Mam ubranka,pieluchy tetrowe 10sztuk,rozek,reczniczek z kapturkiem,kocyk,smoczek,aspirator do noska,wkladki laktacyjne,pampersy poporodowe,majtki jednorazowe,grzebyk i szczotke i chyba tyle.Lozeczko i wozek po nowym roku kupimy,kosmetyki pampersy pewnie tez,musze jeszcze pomyslec o laktatorze nawet juz ogladalam z Aventu wydaje mi sie byc dobry.
 
Kurdę, jakiś czas temu Sara gdy napisała, że chce spacerówkę rozkładaną na płasko z wkładem to została prawie zlinczowana, a tu się okazuje, że to jednak polecane rozwiązanie :-) No, ale nie chcę rozdrapywać .... :-)
Mozliwe ze Sara o ty pisala ale pewnie ja sie nie udzielalam bo sama do konca nie wiedzialam czego chce(dopoki ktos czlowiekowi czekos nie pokaze,nie doradzi to nie wie co ma wybrac)teraz juz jestem prawie ze zdecydowana na taka opcje.
Tak wogole to wczesniej nie moglam sobie tego wyobrazic jak w spacerowce mozna wozic takie malenstwo uwierzylam jak zobaczylam jak to dziala.
 
Kaczuszka cene ma wspaniala:)Niestety ja o laktatorach nic nie mysle bo pierwszy raz w zyciu po tej ciazy bede takie cos uzywac.Od opinii innych rozbolala mnie glowa,wiec weszlam na allegro i wzielam taki jaki mi przypadl do gustu-szybko poszlo;)
 
reklama
Do góry