reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ja na dzień dzisiejszy mam dwa typy bebe confort high trek i stokke.... mój wybór pada na te dwa wózki ponieważ potrzebuje wózeczek leciutki do autka na zakupy do miasta kościółka i na wypady i to jest stokke i kolejny na spacerki codzinne- to jest bebe.... mieszkam w mieście ale na takim dziwnym osiedlu przed blokiem a i owszem chodniki są ale za blokiem pola, pola... wertepy i nic więcej... a ze mam psiaczka w domu z którym też trzeba spacerowac to nie bardzo mi się widzi ładnie chodniczkiem na smyczy miedzy blokami z wózkiem tylko po tych polach i do tego potrzebne mi masywne duże koła tak wiec chyba kupimy odrazu 2 :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
widzę że piszecie o kosmetykach :) a z tymi wiadomo jest różnie jedni chwalą to innym odpowiada co innego, np ja jestem zrażona do sudocremu, wiem że wiele mam chwiali go sobie ale u nas się nie sprawdził - a dokładnie u siostry więc my nie próbowaliśmy go wcale, siostrzeniec miał odparzoną pupkę, smarowała siostra sudocremem i zrobiła się katastrofa, jeszcze bardziej odparzona i kawałeczki naskórka schodziły razem z maścia,

ale chciałam wam polecic spodnie :) zwłaszcza jeśli któraś z was jest większa ;-) tak jak ja i miałam problem ze znalezieniem portek (mam kilk par z poprzedniej ciąży ale albo jeszcze za duże albo takie sobie ;) )
SPODNIE CIĄŻOWE JEANS XXXL *wysyłka gratis* (448743450) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kolorowa_kredka te spodnie sa rewelacyjne,bo ja juz je mam i bardzo jestem zadowolona,sa strasznie wygodne:-),tylko bardzo cienkie.
W wieksze mrozy raczej ich nie zalozysz:-(to tylko jeden minus,a noi jeszcze troszke sie mechaca.
 
Co do kosmetykow to pewnie wszystko wyjdzie w praniu....my na poczatku uzywalismy jak wszyscy oliwki bambino jakis tam normalnych marek..pozniej okazalo sie ze Kubciu ma alergie skorna ( a wlasciwie nawet AZS) i zostaly nam tylko svr i la roche possay...sa duzo drozsze...ale warto....co do chusteczek to wszystkie mi smierdza...szczegolnie pampers...uwielbiam za to dzidziusie firmy clinic..
 
Macie racje z kosmetykami trudny wybor,trudno tez wyczuc jakie kosmetyki moga uczulac nasza dzidzie.
Napewno nie kupie kosmetykow Jonhsona bo tak jak ktos juz pisal one zwyczajnie uczulaja.
Chciala bym stosowac bambino,bo u mnie w rodzinie jak byl jakis maluch to wszyscy tego uzywali i wszystko bylo ok,ale tutaj nawet nie ma mowy ze by je kupila,do PL tez sie juz nie wybieram:-(.
 
a ja dzis stwierdziłąm ze na początek kupię hipp lub nivea...i tak jak chyba ola radziła cała linie, ze w razie jak cos uczuli nie bede sie zastanaiwłą co....a jesli uczuli to zamienie na emolium - tez cała linie-sprawdziłam i jest tansze od oliantum i ma moim zdaniem wygodniejsze opakowania...
 
ja właśnie też prosiłam mamę żeby odrazu wszystko z jednej firmy kupowała także jak coś się będzie działo to będę wiedzieć że tej firmy kosmetyki uczulają maluszka:tak:


 
reklama
Do góry