reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ostatnia edycja:
reklama
Ja niedawno znalazlam na allegro wozki za 99zl i sie zastanaiwialam czy to dla lalek czy dla ludzi:-D

Ivaz-jezeli Ci sie podoba to krzeselko z Ikei (bo mnie niezbyt) to bierz jak w dym,za taka cene to sie nie ma co zastanawiac:) Ja jako cos "nastepnego" po krzeselku bede szukac cos w podobie co pokazala Ewelcia-takiej nakladki na krzeslo.malo miejsca zajmuje,przenosne (np zabrac do tesciow czy rodzicow) itp.Tyle ze narazie nie potrzebujemy,ale rzecz fajna:)
No i kiedys trzeba bedzie przejac "dorosle" rytualy i usiac przy stole na krzesle.

PS.A jak jedza dzieci w zlobku takie poltoraroczne-ktos wie?Bo maluszki to w lezaczkach ale takie wieksze to chyba jak w przedszkolu czyli stoliki i krzeselka no nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a propo wózków dla lalek muszę kupić Zosi jakiś malutki wózeczek bo wkłada misie i lale do swojej spacerówki i chce wozić, przejrzałam allegro ale same spore wózki dla większych dziewczynek, ja na razie nie potrzebuje dla niej jakiegos wybajerzonego tylko jakiś najzwyklejszy.
 
no jakoś mnie te wózki nie przekonują :) ale najciekawsze jest to że koszt przesyłki to prawie 50 zl :) więc podejrzewam że to raczej chwyt niż faktyczny koszt tego wózka :) ale chyba nic nie przebije tego za 39 zł
 
no i ja chce kupic Karolinie wozeczek taki dla lalek, bo ostatnio jak bylysmy w takim jakby domu zabaw, to slicznie sie nim bawila. nawet "bila" sie o niego z inna dziewczynka:tak: efekt byl taki, ze wywrocila sie, ale razem z wozkiem, za nic nie chciala go oddac:-D wczoraj znow tam bylysmy, a ona ledwo weszla i od razu do tego wozka pogonila:laugh2:
a poki co zamowilam tez rowerek na roczek - taki jak Sary Julitka dostala.
 
Alicja-ten DJ jest fajny i dobrze zabawia Julite,co moge powiedziec o tej zabawce.Ma kilka melodyjek przyjemnych dla uszu (ktore w razie czego mozna zciszyc) i 4 instrumenty ktore graja te melodyjki.Mozna wylaczyc dany instrument czyli zubozyc podklad melodyczny,co daje fajny efekt (np graja same bebny jako rytm).Dodatkowo do samodzielnej gry jest cos a'la beben i plaeczka wiec ta paleczka w te perkusje sie uderza (do rytmu:-D) i talerz do miskowania ale nie taki prawdziwy jak sie muzyke na dicho miksuje tylko taki z dzwiekami dodatkowymi jak czasem sa w muzyce house'owej:-Dta prekusja lepsza niz ten talerz ale zabawka przednia.
 
reklama
Do góry