reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

musze chyba płyn do płukania zakupić jakiś zwykły bo lenora to mi szkoda:sorry2: jak znowu w dzieciecym piore..
Sam proszek u mnie nie wystarcza i dalej mi właśnie smierdzą tymi środkami do dezynfekcji..

Magdalenka dzięki wypróbuję:-)

Sara ale masz ubrań na Julite:szok::szok::szok: ale kolekcja:szok::szok::szok: ja to chyba jestem w tyle z gardedoba wiosenna:szok::szok::szok:
 
reklama
wow, Sara, ale masz kolekcje dla Julitki! ale bedziecie sie stroic!:-)
no to probuje wstawic zdjecia - nowe butki Karolinki i nasz nowy wozeczek - jest super lekki! bez problemu wnioslam w nim Karoline na 1 pietro:szok:
 

Załączniki

  • Obraz 272..jpg
    Obraz 272..jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 34
  • giordani..jpg
    giordani..jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 33
oli.p już marudzę mojemu m że też chcę takie mebelki, ale on jakoś nie wykazuje takiego entuzjazmu jak ja :baffled: :-)

ja swój wózek razem z Kuba i zakupami wtaszczę na 2gie piętro, tyle że mój wózek nie jest parasolką ;-)
 
Agnesia musisz się wykazać :) do na przyjda pewnie w przyszłym tygodniu, oczywiście jak dobrze pójdzie, a jak nie to po świętach.

No ja naszczęście nie muszę wynosić na 4 pietro, mamy piwnicę, odpukać jeszcze się nam nic nie stało.
 
oli.p mój m nie wykazuje entuzjazmu, bo nasze drewniane krzesełko do karmienia rozkłada się na krzesełko i stolik :-( więc nie da się namówić na drugi mebel z tą samą funkcją na razie, ale poczekam, cierpliwa jestem i tak mu taki komplecik kupię :-D a pierwszy wózek też trzymałam w piwnicy w wózkowni, ale teraz przyzwyczaiłam się wnosić i nie wadzi mi na razie w domu ;-)
 
reklama
dziewczyny fajne zakupy :tak:
Sara co za ilość ciuchów a buty:shocked2:
ja to jestem zupełnie niekobieca chyba, wkurzam się jak mam za duży wybór bo nie wiem co wybrać do ubrania, no teraz to może będzie łatwiej bo mały buszuje po dworze i codziennie jest brudny albo zakurzony więc siłą rzeczy trzeba go przebierać - ma szanse ponosić wszystkie ubranka :-) (a mam ich mniej niż Wy ;-)) no i buty tylko jedne - starczy :-p
 
Do góry