reklama

wczasy z niemowlakiem

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez bb225, 12 Czerwiec 2007.

1. bb225

bb225 Aktywna w BB

yjeżdżam z moim synkiem nad jezioro na 2 tyg, w chwili wyjazdu bedzie miało 5 miesięcy czy takie malca mozna kąpać w jeziorze i jaka temp powinna być wody i powietrza czy raczej cały czas powinien przebywać w cieniu

2. AbEjA

AbEjA Mamy styczniowe 2007

zdaje się, że mamy mistrzynię w zakładaniu nowych wątków :-);-)

3. reklama
  4. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

mamy :tak:

5. Elma

Elma Małgosia

Myślę że woda w jeziorze jest zbyt chłodna żeby tak całego maluszka zanużyć ale myślę że spokojnie u ciebie na rekach możesz małemu zanużyć nóżki. Większość czasu przebywaj w cieniu a w południe najlepiej zostań w pokoju. Trzeba uważać żeby nie przegrzać Maluszka mnie się to ostatnio zdarzyło ale skończyło się tylko jednorazowymi wymiotami a po podaniu piersi wszystko wróciło do normy... ale do dzisiaj mam wyrzuty sumienia że byłam lekkomślna i w upały nosiłam Nadię w nosidełku.:zawstydzona/y:

Elu może dokleisz ten wątek w bardziej odpowiednie miejsce :tak: żeby nie zaśmiecać forum.

6. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

;-) rzeczywiście co dzień nowy temat :-D

7. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

My jedziemy w sobote na 2 tygdonie do Zwardonia. Dzidzia juz spakowana. Niestety musze brac wszystko, bo tam nie ma nic dzieciowego. Dobrze, ze w razie czego 10km dalej jest Biedronka.

Jedna rzecz mnie tylko niepokoi, bo tam nie ma zadnego lekarza. Spakowalam chyba wszystkie mozliwe leki dla Roberta, oby nie byly potrzebne. :no:

A tak poza tym, to nasze dziecko ma jedna swoja torbe,a my mamy druga taka sama na pol. Oprocz tego osobno jeszcze pieluchy i mleko. Echhh... i jak tu jechac z niemowlakiem pociagiem gdzies na dluzej. :confused2:

8. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Msam tylko nadzieje, ze pogoda nam dopisze, bo narazie to strasza 16st i deszczem do niedzieli. Oby potem bylo lepiej.

A Wy wybieracie sie gdzies z maluszkami? Jak tak to napiszcie mi co bierzecie, bo moze cos przegapilam? :szok:

9. marita21

marita21 Mama styczniowa 2007

A ja pod koniec lipca wyjezdzam do niemiec z maluszkiem już na stałe. będziemy jechać 3 godziny do Warszawy samochodem a potem godzine samolotem. Mam nadzieje że Błażej jakoś to wytrzyma.

10. reklama
  11. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

My też jedziemy z dziećmi na tydzień nad jeziorki i to już w poniedziałek:tak::-):rofl2:

12. tynka

tynka Gość

My jedziemy do Okuninki nad jeziorko na tydzien...potem na kilka dni pod Wloclawek na wies.no i potem do moich rodzicow do Bydgoszczy tam posiedzimy kolejny tydzien potem zostawiamy dziwczyny pod opieka moich rodzicow i jedziemy sobie na dwa dni nad morze taki romantyczny wypad by odreagowac:-p:rofl2:

Poleć forum