reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Hejka mam wieści od Bubbles z godz 2.13 przepraszam ale nie byłam wstanie wejść tu o tej porze.

"Zrobili Filipkowi dziurke w brzuszku gruba igłą przez którą wprowadzili cewnik, od razu chlusnął brzydko pachnący mocz ( cieknie wciąż od dwóch godz) kto wie jak długo tam zalegał, bo to coś uciska najprawdopodobniej już długo na pęcherz:( biedny nacierpiał się dziś okrutnie, 4 proby cewnikowania przez siusiaka, siusiek czerwony i spuchniety :( , cała masa plastrow przyklejanych , odklejanych i tak w kółko , napłakał sie strasznie a ja z nim, teraz śpi spokojnie , jutro ciąg dalszy , biopsja wyniki i leczenie. Boję się o niego :("

Boziu wspomóż mamę i tego biednego Filipka ! :sad::sad::sad:
 
Futrzaczku dziękuję za wiadomości od Bubbles..

Biedny Filipek. Dlaczego tak mała istotka musi tak cierpieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Biedny Filipek :( I ufaj tu lekarzom jak ci mówią że spoko poczekać. Naprawdę, najważniejsza dla mnie lekcja z tych 3 miesięcy z Mikołajem - nigdy nie ufać lekarzom na ślepo bo własna intuicja to najlepszy doradca. Zwłaszcza że jeden lekarz mu jedno a drugi cos całkiem przeciwnego. Całe szczęście że Bubbles pojechała z Filipkiem bo przecież mogło dojść do jakiegoś zakażenia.
 
Kochany Filipek:-( Biedactwo małe:-( Bubbles trzymam mocno kciuki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Napisałam do Bubbles że wszystkie jesteśmy Nimi i że ich wspieramy duchowo.
Odpisała że bardzo dziękuje . Filipek przespał noc spokojnie ( po tej 2 w nocy) obudził się o 5 i 8 na cyca.Siuśki spływają i widać że mu ulżyło.Mają swój pokoik.Tata wrócił w nocy do domu bo Aleks został z sąsiadami. aha i zła jest na szpital w Milton bo była cała masa zaniedbań. dzisiaj będzie decyzja co z biopsja itd.
 
reklama
Bubbles bardzo mi przykro, ze Filipek tak sie meczył:-( duzo zdrówka dla niego, oby to nie nic złego i dużo sił dla Ciebie

reszty nie zdazyłam nadrobić wiec przepraszam ze tylko tyle:-(
 
Do góry