reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
jejku bubbles trzymaj sie kochana, niech Filipek szybko wraca do zdrówka tego Wam z całego serca życzę.

Ja tylko na chwilke bo mój M. wrócił i nie mam za bardzo czasu żeby wejśc na bb. Ale na pewno niedługo nadrobię wszystko.
Buziaki.
 
Jejku Bubbles aż mi łzy stanęły! Ale trzymam kciuki żeby było dobrze, będzie! Musi być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde a ja nie mogę przestać myśleć o tym biednym Filipku... Kurde pewnie gdyby ich wczoraj lekarze nie zbyli to by nie było takiej sytuacji dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja tylko jednym okiem podczytuje, bo kończe prace ... wczrajsza sytuacje z Bubbles i Filipkiem nie dawała mi spokoju. I faktycznie się porobiło ... strasznie mi przykro i żal małego. Trzymam gorąco kciuki, oby te konowały za bardzo go nie męczyły a skutecznie pomogły i wyleczyły!
 
To straszne co się stało Filipkowi Bubbes? Skąd takie paskudztwo w takim małym dziecku ? Oby okazało się że to nic poważnego. Dziurka w brzuszku, nie wyobrażam sobie, aż mi gęsia i łzy wyszły na myśl o takim malutkim dziecku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry