reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Jeden dzień mnie nie było a tu takie koszmarne wieści. Bubbles kochana trzymajcie się dzielnie, coś strasznego, łzy same cisną się do oczu, człowiek dałby sobie rękę odrąbać, żeby tylko dziecko nie cierpiało. Straszne, straszne, trzymam za was kciuki i za wyniki biopsji:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Takie zatrzymanie moczu jest bardzo niebezpieczne, mocz może cofać się do nerek a nerki bardzo szybko ulegają degradacji, potem dializy i przeszczep. Zwykła infekcja bakteryjna może się tak skończyć :-( Pilnujcie tego bardzo.
 

bubbles trzymam kciuki oby było wszystko ok&&&&&&&&&&&&&&&&
(edit) czytam dalej i współczuję Filipkowi biedny maluszek :-(
Trzymajcie się i trzymam kciuki za Was &&&&&&&&


 
Ostatnia edycja:
Bubbles kochana w takiej chwili to nie wiadomo co napisać...Powiem tylko tyle,że mam nadzieję,że wyniki będą dobre i lekarze pomogą małemu. Poza tym pomodlę się za was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o Boże kochany, biedny Filipek! namęczy sie maleństwo :(((( bardzo mocno trzymam kciuki aby to sie szybko skończyło i abyście zdrowi wrócili do domku!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bubbles z całych sił trzymam kciuki za Filipka, biedny maluszek! Trzymajcie się mocno!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bubbles już pisałam, że trzymam kciuki ale napiszę jeszcze, że dobrze, że maluszek już jest pod lepszą opieką.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry