reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

reklama
Wiadomość od Futrzaczka :

" Hejka. Pisała do mnie Kamcia,ale,że ja już wygadałam prawie całą kartę to odp. do Ciebie bo do plusa dostałam 40sms:) Czujemy się dobrze, mały śpi cały czas nie chce jeść na razie tylko cały czas ulewa wody jeszcze. Poród był szybki bolący i niesamowity,rodziłam na stojąco wisząc na mężu.Ehh opowiem ze szczegółami jak będę już w domku:) Zdjęcia jutro podeślę:) Pozdrowionka i buziaki :)"
 
mam nadzieję ze są osoby ktore pamiętaja nasza sroczke ..
nie ma dostepu do neta ale:
urodzila 5 maja.O godzinie 19 odeszly jej wody,o 20 była w szpitalu a o godz.23-10 urodzila.Synek Urodzil sie 3410 i 52 cm.Wszystko poszlo szybko i jest w porzadku.W poniedzialek wrocila do domu i zajmuje sie dzieckiem

wiadomośc otrzymalam wczoraj w nocy
 
Wiadomość od Karolki85:


" Jestem w szpitalu,skurczy brak. Będą wywoływać. Pozdrawiam."

"Nic nie odeszło,tylko mówią,że do środy i tak muszą coś działać więc stwierdziłam że nie będę czekać i niech coś robią."
 
reklama
Do góry