reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Pati.b

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
3 194
Wątek zakładam po to żebyśmy mogły łatwo doszukac się postów zafasolkowanych dziewczyn które pisza nie za często ale po wizytach i ginów dają znac co u nich nowego... jak wiecie na wątku ciąza po poronieniu czasem sobie podyskutujemy na rózne tematy niekoniecznie zwiazane z ciąża a jak któras napisze jak bylo na wizycie to potem trudno sie dogrzebac jej postu wiec łatwiej będzie jak ważne info będzie zamieszczane tutaj. Mam nadzieje że wątek się przyda i nikt sie nie wscieka za kolejne tematy pokrewne z wątkiem ciąza po poronieniu..

Wiec do rzeczy wszystkie zafasolkowane po wizytach u ginów prosze o informacje na tym wątku;-)
 
reklama
Pati chyba czas zreanimować Twój wątek:tak:

Przeczytałam posta Kasi i ma rację -coraz więcej nowych dziewczynek ,coraz więcej rozmów... i dobrze bo też przez to przechodziłam -przez istne zrobienie z wątku głównego gg -i dlatego też stworzyłaś ten temat:-) wtedy jednak nadążałam za informacjami -teraz już nie ogarniam:no: Będę więc pisała tu i mam nadzieję ze też znajdę tu wieści od Sonity -której nie widziałam sto lat, Motylka -który wpada żadko i muszę uważnie przeglądać strony żeby coś poczytać, nie wiem czy odzywała się Asia.... nie jestem na bieżąco:no::no::no::no::no::no:

Nie siedzę cały czas na kompie choć jest włączony i na gg każdy może mnie załapać w razie potrzeby. Czytam książki, gazety -staram się nie zmarnować tego czasu który spędzam w domu:tak:

Są dziewczyny które pytały co u mnie -dziekuję od razu za pytanie -u mnie ok. Czekam do piątku na usg połówkowe. Wybieramy imiona dla dziecka. Brzuch urósł w ciągu 2 dni i juz przestał boleć. Małe się ciągle kokosi w środku i jest to najpiękniejsze uczucie na świecie:tak:Nie mogę wyobrazić sobie bólu mam które straciły maluchy po 20 tc bo dla mnie byłby to koniec mnie...

Póki co biorę magnez i FeminalN, sporadycznie furagin jak coś nie tak z sikaniem;-) jest coraz lepiej z moim samopoczuciem choć coraz cieżej się śpi z brzuszkiem, więc dziewczzyny -wyspać sie na zapas:-D:-D:-D:-D:-D

Miłego dnia:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

[FONT=&quot]Asia she[/FONT]
[FONT=&quot]Pixella[/FONT]
[FONT=&quot]Aga Ir[/FONT]
[FONT=&quot]Angelka123[/FONT]
[FONT=&quot]Selena[/FONT]
[FONT=&quot]Ola15[/FONT]
[FONT=&quot]OlaPM[/FONT]
[FONT=&quot]Gosiek84[/FONT]
[FONT=&quot]Ania Mama sówka[/FONT]
[FONT=&quot]Carri[/FONT]
[FONT=&quot]Iławianka[/FONT]
[FONT=&quot]Hania3450[/FONT]
[FONT=&quot]Alutka17[/FONT]
[FONT=&quot]Wróbelek[/FONT]
[FONT=&quot]Kinguś[/FONT]
[FONT=&quot]Syla28[/FONT]
[FONT=&quot]Ruda85[/FONT]
[FONT=&quot]Cyniczna[/FONT]
[FONT=&quot]Gloria[/FONT]


Tak dawno nie słyszałam o Was.... jak się macie????
 
fajnie ze chociaz ty zrozumialas o co mi chodzilo :-) bo wczesniej zostalam zbluzgana za tworzenie nowych tematow... no wiec mam nadzieje ze niedlugo bede mogla tez tu jakas wiadomosc wrzucic :-) i fotki z usg, chociaz na fotki bobaskow tez jest osobny temat :-) mial byc budujacy i dajacy nadzieje (bo jakby sie czuly mamy aniolkow widzac watek gdzie sa same fotki zdrowych bobasow innych mam aniolkow-ja bym byla wniebowzieta)
 
Wydaje mi się że tak przynajmniej się trochę odnajdziemy.
Agatko ciesze sie że u ciebie wszystko dobrze. No i nie mogę się doczekać wieści z USG połówkowego
 
Mieszkanko mojego maleństwa w 20 tc:tak:
Idę sie położyć bo ten dzień mnie jakoś przerasta...
 

Załączniki

  • mama2.JPG
    mama2.JPG
    55,9 KB · Wyświetleń: 302
Jeju dziewczyny -dziękuję bo jestem taka łasa na komplementy:-D wystarczy ze czuję się jak mały słonik. W domu wisi kartka "Zakaz dokarmiania wielorybów":-D:-D:-D Brzuch i tak naprawdę jest duży -wyskoczył w 2 dni dosłownie :eek: jak byłam u lekarz to zmusiłam go do zrobienia usg bo powiedziałam ze nie wierzę że tam się mieści dziecko (wtedy 12 cm od główki do pupy). Jak się położyłam z płaskim brzuchem to lekarz nie bardzo wiedział gdzie ma zacząć;-) ale okazało się że dziecko się miesci i całkiem nieźle mazeruje po brzuchu:-D:-D:-D:-D
Dziękuję dziewczyny:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
agatka to teraz zdjecie brzuszka co tydzien chcemy :-) i do porownania poprzednie :-) fajnie bedzie patrzyc jak rosniesz... ja kiedys myslalam ze bede sobie robic co miesiac i potem beda one na poczatku albumu dzieciatka... ale jakos po tych przezyciach, po wyrzuconych zdjeciach nie bede juz robic sobie takich fotek-dopiero jak bedzie widac brzuszek...
 
Do góry