reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

A ja mam pierwsze zdjęcie z 5 tc -przy pierwszej ciąży nie miałam -teraz postanowiłam sie cieszyć każdym tygodniem.
Proszę
5 16 i 18 tc.

Ale ja dalej nie wiem dlaczego sama jestem ze zdjęciami i albumami:no:
 

Załączniki

  • A 5tc.JPG
    A 5tc.JPG
    7 KB · Wyświetleń: 60
  • B 16tc.JPG
    B 16tc.JPG
    10 KB · Wyświetleń: 60
  • C 18t5d.JPG
    C 18t5d.JPG
    8,8 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Piękniusi brzuszek ja też taki chcem już mieć:tak:, jak tylko zafasolkuje to będe tu pisywać dziewczynki:tak:fajny pomysł z tym wątkiem:-)
 
hej laseczki
dzisiaj po raz pierwszy ratowałam się no-spą brzusio nieźle bolał i raz na papierze zobaczyłam różowy śluz ale lekarz mnie uprzedzal że tak się może dziać
generalnie sobie przeleżałam prawie cały dzień
AGATKA ja na Agatowej robiłam Werci ząbki (w narkozie) w jednym miejscu jest klinika usg i stomatologia dla dzieci i jestem pewna że lekarze są tacy jak Ci co Wercią się zajmowali
pełny profesjonalizm i zrozumienie
jak zdasz relację to może i ja się tam wybiorę
 
Od paru dni jestem moderatorką działu "Poronienia" i chciałabym byście mi pomogły. Chciałabym zrobić mały porządek. Jedno GG już jest. Potrzeba uporządkować wątki i określić zasady. Dla nas. Takie jakie chcemy przestrzegać. Ale też takie co by pozowoliły tak jak mówisz Agatko na wejście w temat mimo że nie siedzi się całymi dniami na BB.
Proszę o pomysły i rady. Nie chcę narzucać swojego zdania. Uważam tylko że potrzebny jest tutaj porządek. Już dawnooooo o tym myślałam. Teraz zostałam do tego upoważniona. Proszę o wsparcie.
 
Ostatnia edycja:
Łaaaaaaaa jaki fajny dzidziuś:-D:-D:-D:-D:-D losie -ale te dzieci szybko rosną;-) wspomnisz niedługo moje słowa:-D:-D:-D:-D piękny bobas a jaki do mamusi podobny;-);-);-);-)
 
Witam
Ja w takim razie też dodam zdjęciamojego Skarbu w 13 (wg. lekarza) tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 21112009(003).jpg
    21112009(003).jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 68
  • 21112009(002).jpg
    21112009(002).jpg
    22 KB · Wyświetleń: 67
  • 21112009(001).jpg
    21112009(001).jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 60
Śliczne te wasze bąbelki tylko pozazdrościć gratuluję pięknych maluszów moje drogie:tak:
Agatka czekam na fotke z dzisiejszego badanka:tak:
 
reklama
Dziewczynki jesteśmy po wizycie -opóźnienie godzina czterdzieści -już chciałam wyjść:confused2::confused2::confused2: dzieci nie chciały współpracować -tylko nasze było grzeczne:-D:-D pokazało śliczną buźkę, kostki, serduszko -wszystko cudownie i.....

Dobrze że Wam ostatnio nie powiedziałam co podejrzewał lekarz bo się mylił

JEST DZIEWUSZKA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

TATUŚ CAŁY SZCZĘŚLIWY -5 RAZY PYTAŁ CZY NA PEWNO -MAMY MEGA ZDJĘCIE Z MIĘDZY NÓG:szok: PIERWSZE INTYMNE ZDJĘCIA MOJEJ CÓRKI I SAMA NA TO POZWOLIŁAM:tak::-D:-D:-D:-D

Jestem szczęśliwa i zmęczona -Pati myliłaś się -mój sen o ciuszkach zmieniających kolor z niebieskich na różowe jednak był prawdziwy:-):-):-):-):-)
Dobranoc:-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry