reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Wpadłam na chwilkę a tu takie cudne wieści...

Just GRATULUJĘ!!! Niech synek rośnie zdrowo a Ty wracaj szybko do sił!

Swoją drogą nie wiedziałam że Just też czeka na Szymonka... :-D

Ola** no zobaczymy czy zrobi to połówkowe. A co dokładnie mierzą na takim połówkowym.
 
Just - a jednak cichaczem do szpitala :-D Gratuluję Synka, no i ma imię ;-) To teraz czekamy i na Ewelę i na Ciebie.
Kasikz - super, że Mała ok, a że nisko siedzi to już siedzi jakiś czas i posiedzi do 40tc :tak:
Agatko - zdjęcie Alicji na cpp jest przecudowne :-)
Mysza84 - no bo u mnie się nic nie dzieje, nuda kompletna ;-) W tej chwili zaczęliśmy remont drugiej części salonu.

A propo remontu, podjęlismy decyzję, że jedziemy z koksem, po czym wieczorem A. położył się na chwilkę przy mnie i mówi
- Kochanie, ale rozpakujesz się 5.08 dobrze?
- No tak 5.08 i tyle
- Córcia bądź tak kochana i tego 5.08 do nas przybądź
Po czym zrobił rozbrajającą minę i dodał łobuzersko: Bo mamy w **uj do zrobienia jeszcze :-D
 
Witajcie!

Wpadam tylko na chwilkę... po prośbie :-)

Proszę o kciukasy &&& bo dzisiaj o 15 mam wizytę.

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!
 
JUST + EWELA - GRATULACJE !!!!!!!!

...ale kawalerka czeka....... na brzuszkowe dziewczynki... ;-);-)

pozdrawiam dziewczynki
trochę się nerwuję przed dzisiejszą wizytę...
ale liczę że jak zwykle wasze &&& pomogą

Myszka moje kciuki zaciśnięte...
ja mam wizytę na 18
 
reklama
Do góry