reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

co do listy cudów Lili a jak się kasuje post? bo tam faktycznie jest dużo naszych a ciężko znaleźć listę docelową.a to bardzo fajna lista:) na grudniówkach jest lista i tyle,a u nas bałagan niezły się zrobił:)wow od kiedy mi takie rzeczy przeszkadzają:p

co do tatusiów to mój wczoraj sam z siebie zaczął szukać książki i cztać na jakim etapie jestesmy:)ale mi się miło zrobiło
 
reklama
witam
melduje sie
widze jakas dyskusje o liscie cudów :-) jak chcecie zeby lista byla na gorze to napiszcie do moderatorow ale nie wiem czy sie zgodza
a posty kasuje sie za pomoca edycji jak klikniecie na edytuj to ponizej jest do wyboru kasuj wiadomosc czy jakos tak

mykam grila robic moj biedny chlop wraca z pracy po 12 godzinach.... przeklety obóz pracy... ma ktos prace dla informatyka inżyniera na ślasku?? bo on juz nie wyrabia, wirzcie mi nie ma drugiej takiej firmy gdzie człowieka traktuje sie jakby był w obozie w oświeciumiu... ja nigdy w życiu wczesniej nie spotkałam się z czyms takim co teraz przechodzi mój mąż, wszedl w jedno wielkie g..... a ja pracy nie mam i on zwolnic sie nie moze, niedlugo urlop (jesli go dostanie) i moze wtedy cos poszuka...
 
hej chwilę mnie nie było i co, teraz moja kolej??
ewela i Just już urodziły? Aaaaa a mnie nie było tylko chwilę.
Zaraz doczytam co i jak!
Carri- gratuluję i trzymam kciuki!!
 
my dopiero wróciliśmy,
bo jeszcze u mojej mamy na galaretce z truskawkami byliśmy... mniam

no to relacja:
nasz dzidziolek ma 5,3 cm
i jest bardzo leniwy,
nie chce brykać...
ale serducho biło pięknie !

za miesiąc kolejna wizyta

buźka i dobrej nocy !!
 
Witam,
Liljana masz rację już niewiele nam zostało. Powiedz jaktam samopoczucie twoje - stresujesz się już porodem? U mnie już tylko 30 dni zostało brrr.

Pozdrawiam
 
Ola** - e to u Ciebie jest lepiej z Tatuśkiem, u nas książki tylko są :-)
Agatko - no ja też liczę, że Karola będzie miała już teraz tylko łatwiej :tak:
Lena77 - a jak z pogodą u Was? Bo moja w ciepłe dni w ogóle się nie ruszała, dopiero wieczorem dawała o sobie znać
Diana81 - no mówię Ci musisz uważać, ja tam przed chwila byłam poza 5 w kolejce, a kurczę już trzecia :-p
Agu_ska - tak zdecydowanie zaczynam odczuwać coś, na pewno jest to strach na ból, ale też podniecenie, że wyjdzie ze mnie człowieczek no i lęk jak to będzie. Na moją głowę działają słowa: pękanie, nacinanie, szycie, ale też nic nie pamiętasz jak położą Ci Maleństwo na brzuch :-)

5 godzina a ja nie śpię, wszystko fajnie, bo wyspana jestem, ale jak pomyślę, że mogłabym sobie jeszcze pospać :confused2: Od 4 w łóżku barany liczyłam, co by wykorzystać każdą minutę na sen - tak a propo rad Agatki ;-)

EDIT: She - wszystko fajnie masz dużo pracy i ślub za chwilkę, ale słówko mogłabyś skrobnąć co i jak u Ciebie ;-)

A dzisiaj wychodzi po 18-tej Ewela ze szpitala, Just pewnie jutro :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

Ja po wczorajszej wizycie bardzo szczęśliwa :-) Szymon rośnie i wszystko jest ok. Zrobił mi lekarz połówkowe. Wszystkie parametry wzorowe i jak powiedział jest zadowolony z mojego Synka :-) waży już 250g

Następna wizyta dopiero 12lipca...no cóż...może jakoś zleci.

Zaraz poczytam co u Was.

Miłego dnia!
 
Lena ,Mysza to super ze wizyty takie udane:)
Lili czyzby zaczynal Cie strach oblatywac?:-p;-)
a ja mam jakis podly nastroj dzis i placzliwy:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lucy nie Ty jedna z takim nastrojem...ja nie wiem czy znowu dopadają mnie jakieś huśtawki hormonalne czy co, ale mnie to byle pierdoła z równowagi wyprowadzi.

lena super wieści...jeszcze się dzidziuś rozbryka.

Lili ja też dzisiaj od 5 nie śpię...a wrócliliśmy wczoraj o 23 do domu i po północy poszłam spać. Tylko ze ja mam jeszcze czas na wysypianie się a Ty masz go coraz mniej więc korzystaj.


Napiszę Wam jeszcze że Szymon jest na razie skierowany pupką w dół...lekarz twierdzi że ma jeszcze czas, ale 80% dzieci już na tym etapie dobrze się układa.
Szyjka długości 48mm zamknięta
I ogólnie wszystkie parametry super.

Oj coś czuję że mnie spanie łamie więc albo zaraz napiję się kawki albo pójdę jeszcze pospać.
 
Do góry