reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Czyli następny wielkolud :D Jesteście z mężem tacy wysocy? ;)
Tak. Jesteśmy :) mąż 193 cm a ja 176 cm :D
Ogólnie w rodzinie rodzice czy dziadkowie też się zaliczają do wyższych. Ale pierwszy syn przez pierwszy rok życia był pulpet. Butów nie mogłam mu kupić bo nic nie wchodzilo na serdelki :D
 
U nas w dalszym ciągu szpital. Zapowiada się już do porodu. Mała w 33+2 2025g. Trochę zwolniła w przybieraniu na wadze. Szpitalne jedzenie kompletnie jej nie służy. Czy u was tez były takie skoki wagowe, moja w jednym tyg przybrała 300g, aby przez następne dwa tyg przybrać jedynie 230?
 
U nas w dalszym ciągu szpital. Zapowiada się już do porodu. Mała w 33+2 2025g. Trochę zwolniła w przybieraniu na wadze. Szpitalne jedzenie kompletnie jej nie służy. Czy u was tez były takie skoki wagowe, moja w jednym tyg przybrała 300g, aby przez następne dwa tyg przybrać jedynie 230?
Ja tak slyszalam ze dzieci rosną skokowo i u mnie w sumie by się to potwierdziło. Młody w miesiąc przybrał ok 1500 g i dzisiaj mi lekarz mówił że to normalne i tak może być. Bo u mnie to 1,5 kg to duży przyrost.
 
U nas w dalszym ciągu szpital. Zapowiada się już do porodu. Mała w 33+2 2025g. Trochę zwolniła w przybieraniu na wadze. Szpitalne jedzenie kompletnie jej nie służy. Czy u was tez były takie skoki wagowe, moja w jednym tyg przybrała 300g, aby przez następne dwa tyg przybrać jedynie 230?
U mnie synek w 34t miał 1900, teraz córeczka w 34+6 miała 2270. USG tez często się myli wiec nie ma co patrzeć tylko i wyłącznie na wagę, jak reszta jest ok to się nie trzeba martwić.
 
reklama
Do góry