reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
sms od misia83

Jej córeczka Oliwia urodziła się o 14:37, 3040 g, 51 cm
external_images_media_7559$IMAG1374.jpg
 
sms od Betiks :
" Patrzę na mojego synusia i łzy dalej lecą, ale tym razem z miłości :-) od 23 zaczęły lecieć wody, a skurcze co 4, potem 3 minuty. o 12 w nocy kolega przywiózł mnie do w-wy w pół godz. łamiąc wszelkie przepisy chyba. o 1 z roboty wpadł mój m. a o 3.05 urodził się mój Piotruś. Całe 55 cm i 3200 g szczęścia. Ale niestety musieli po porodzie mnie ululać, bo mały był 2x okręcony pępowiną i oderwała się od łożyska , które zostało i wyciągali ręcznie :-/. Tak pozatym ok. Pozdrawiam wszystkie grudniówki. Można już puścić kciuki;-)"
 
sms od misia83
"Hej, wczoraj wypisali nas ze szpitala o 17. Malutka przesłodka i bardzo spokojna. Ja dochodzę do siebie, jest ciężko bo rana pobolewa. Zajrzę na forum jak tylko lepiej sie poczuje. Wraz z mężem dziękujemy wszystkim za gratulacje. Ściskam wszystkie mamusie :)"
 
sms od Clodi

Cisnienie rano miałam niskie, a teraz znow mam 158/103. Po obchodzie rano ordynator chciał mi jakiś balonik zakładać żeby rozwarcie się zrobiło ale sie nie zgodziła.Jutro ma być mój gin na dyżurze więc wolę się jego o opinię spytać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie. A ktoś się rozpakował może ?
 
reklama
Do góry