reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (wątek bez komentarzy)

Hej dziewczyny, pisze ze szpitala, jednak skurcze coś znaczyly - przyjęli mnie wczoraj z ryzykim porodu przedwczesnego, szyjki brak, rozwarcie 2 cm, podłączyli ktg a wieczorem podali kroplówkę, od dzią biorę jakies tabletki na wstrzymanie + luteinę i sterydy. raczej mnie już nie wypuszczą - lekarz kazal mi jeszcze 2 tygodne wytrzymac, więc zaciskam co się da i dołączam do tych leżakujących
 
reklama
4 sms od Eljar
"Hej.Dziś robili jeszcze raz przepływy i Tomek ma jakieś zaburzenia w pępowinie,więc jutro zostaniecie ciociami kwietniowych bliźniaków.Będzie cc.Gdyby coś zaczęło się dziać złego dziś to będzie dziś,ale najpewniej jutro.Denerwuję się bardzo .Więc trzymajcie kciuki.Buziaki kochane Kobietki."
 
5 sms od Eljar
"Hej.Mam stresa na maksa.W nocy troszkę troszkę spałam,głowa mnie okropnie boli.Ciśnienie oczywiście za wysokie,dzieciaki spokojne.Trzymajcie kciuki."

6 sms od Eljar
"Cięcie o 10,dostałam antybiotyk,kroplówka leci,niedługo podłączą cewnik.Pa pa"
 
Ostatnia edycja:
sms od Eljar

"Hej.No i niestety jeszcze do niedzieli w szpitalu.Z dziećmi ok,to teraz mój dr mną chcę się zająć -zakończyć zastrzyki w brzuch (na obkurczenie macicy),zrobić wyniki na nadkrzepliwość krwi ((odkryta przed cc).Szew mam już zdjęty.Tak psychicznie się nastawiłam na wyjście dziś ,że ażsię poryczałam.Ech"
 
reklama
Do góry