reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzien dobry... :-)

za dwa tygodnie spotykamy sie w innej czesci miasta... :-D
wstepnie proponuje park szczesliwicki...

ja wczoraj wyladowalam na miescie... slusznie Kamil nie wierzy, ze potrafie wrocic z pusta torba... chooociaz raz mi sie udalo, ale jak mowi przyslowie o jaskolkach, pffff konczyc go nie bede... ;-)
 
reklama
Dzień dobry
Park Szczęsliwicki fajny! Jestem za!!! Nati ma co prawda jakies zawody sportowe, ale da sie dograć ;-)
Odwiozlam ją, kurcze, młody mi zjadł pół śniadania, mojego... chyba czekają nas znów zakupy. Podobno ma być brzydko i deszczowo....

Teddy - nie pamiętam kiedy byłam sama na mieście, serio :-(
 
u mnie juz jest taka swiecka tradycja, ze w poniedzialek lub wtorek Kamil odbiera mlodego, a ja robie co chce, najczesciej spotykam sie z kumpelka...
wczoraj pojechalysmy uczcic fakt, ze dostala dodatkowa prace, oczywiscie w jeden sposob, ja akurat nie mialalm co czcic, ale ten outlet z wloska odzieza na Nowym Swiecie taki fajny... :-D
...no i jak juz centrum, to LiParie...

mam nadzieje, ze kolejka w parku szczesliwickim juz funkcjonuje... :-)
 
NO tak, K. poleciał do Cannes więc nie ma jak odebrać... zresztą pracuje dłuzej i nie ma jak wyrobić się do zamknięcia przedszkola. Ale jak będzie przez chwilę, jak ja się urwę to nie wróce długo ;-)
Nie wiem czy działa, dawno tam nie byłam, zobaczymy.
 
my jeszcze w tym roku tez nie bylismy, ale za 2 tygodnie przypuszczam ze juz wszystko bedzie dzialac...

jak Kamil pracowal na zmiany, albo jak siedzial w Koszalinie to u mnie tez slabo bylo z wyjsciami, wiec teraz korzystam nawet jak czuje sie zmeczona, bo tez nie wiem jak dlugo to potrwa... jakies rewolucje Rzad szykuje w SG...
 
Hej!
Ok mi też pomysł z parkiem szczęśliwickim podoba się :-)
Mówimy o przyszłym weekendzie 16-17.04? I w sobotę i w niedzielę ja mogę rano, tak max do g.14-15. W sumie to wolałabym spotakć się z Wami w niedzielę :-) To co umawiamy się? Niedziela g. 11 (lub 10). Kto jeszcze dołączy?

U nas też tradycją jest, że zawsze w piątki tata odbiera Olinka, w tygodniu też się zdarza, ale to już w zależności od potrzeb (albo moich, albo synia ;-)).

Teddy takie świętowanie i nic nie zakupiłaś wczoraj?
 
no jak nie zakupilam... oczywiscie ze zakupilam... :)
bluzke z trojkatnym dekoltem i wdzianko bez rekawow z... rzygownikiem... nie wiem jak to inaczej nazwac, taki dlugi "golf" wiszacy z przodu... ;-)
...no i biustonosz w LiParie...

poza tym szukalam kolczykow dla kumpelki, od 2 tygodni szukam i nic mi nie pasowalo...
 
ooo to świętowanie było treściwe!
hi, hi określenie "rzygownik" jest w sam raz świetnie oddaje charakter wdzianka :-)
 
ale naprawde, sklep jest super... ladne ubrania, glownie bazowe, produkcji wloskiej, nie azjatyckiej i w cenach zblizonych do sieciowek... zreszta Chmielna tez mnie pozytywnie zaskoczyla... :-)
 
reklama
o, ile zakupów!
Mnie teraz cięzko planować cos z wyprzedzeniem, ale jeśli dam rade to będę. Dla mnie niedziela jest ok, w sobotę mogłabym ew. dopeiro w drugiej części dnia, wtedy gdy Doxa już nie może, więc bez sensu. Ale tak jak napisałam, nie moge dziś zagwarantować na 100%, ale się postaram :-)

Jeju, nie moge już z tymi ciuchami po dzieciakach, czyszczę to co i rusz, rozdaję, sprzedaję, a końca nie widać. Niby coraz mniej tych pudeł, ale co się ucieszę, ze mneij to oni wyrastają na nowo i kolejne gotowe. wrrr. A z drugiej strony wnerwia mnie że nie mam miejsca na inne rzeczy, bo chętnie schowałabym np. zimowe buty, milion kozaków i takie tam... a i część letnich przy okazji również, te, których an bank w ytm roku nie włożę, po co mają stać i walić po oczach. Żeby było widac ile mam? Niedoczekanie...
 
Do góry