reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hahaha, Drzewko urodziła córeczkę :) Mam nadzieję, ze nie będzie zła, ze napisałam, ale normalnie nie mogłam sie powstrzymać, a nie miałam dostępu do komputera....
Patce oczywiście gratulujemy, czy Patka mogłaby nas zaszczycić obecnością?
Efunia na dłuzej również....

Nam weekend upłynął bardzo miło, w piatek byłam z Natalią na koncercie Waglewski/Pospieszalski, super było. Sobota i niedziela pod znakiem urodzin MAteusza - też fajnie. I dodatkowo w niedzielę urodziny kolegi Natalki...
 
reklama
drzewko wielkie gratulacje. mam nadzieję, że wszystko dobrze i babeczki czujecie się dobrze. ależ mnie zostawiłaś. ;-)
magdusiek pozdrów ich gorąco jeśli możesz.
a dla Mateuszka najlepsze życzenia urodzinkowe. :-)
 
dobry wieczor... :-)

alez wiesci!
Drzewku gratki, i Patce tez!
...dla wszystkich: najlepsze urodzinowe! ... kto ma oczywiscie, kto nie ma to tez, a co bede wyrozniac... ;-)

u nas weekend jeziorzano-kapielowy... Kamil juz w pelni przekonany do urlopu nad woda, bo do konca nie byl... u Krystiana dzien swistaka: codziennie na nowo oswajanie z woda, ale jak juz oswojony to ciezko go wyprowadzic z wody... :-D
...a ja na urlop jade... bez kompleksow.... ;-)

mlody od tygodnia nie moze sie doczekac ogladania X-men... wlasnie odwala kapiel po lebkach, zeby zdazyc... :-D
 
Witam!
Gratuluję Drzewko córeczki!!! :-)
Mała, widzę,że i u Ciebie prawie finisz...:tak:

Magduś , zdecydowałam,że Nadia jednak pójdzie do szkoły . Przekonały mnie znajome przedszkolanki. Zapisana, odbyło się pierwsze zebranie :-) Będzie chodziła do szkoły oddalonej od mojej o 100 m :) klasa jest integracyjna - 12/14 dzieci zdrowych i 4 dzieci z niedosłuchem ale w normie intelektualnej. Dzieci sa mi znane co najmniej w połowie.

Teddy super zdjęcia
 
Dzień dobry
Teddy - no i dobrze, że bez kompleksów. Ja jadę 1 lipca, a później zobaczymy...
Kasiu - jestem pewna, że to dobra decyzja, serio.
Pisz co u Ciebie kochana, albo wpadaj bo wieki się nie widziałysmy/ słyszałyśmy! Skandal!

Moje młodsze dziecko kończy dzisiaj rok... szok!
 
Dzień dobry
Kasiu - dzięki!
w sobotę byłam w Łodzi, fajnie było. wczoraj dzień głównie plenerowy. Na dzisja nie mam planów, miałam pojechac po jeden prezent, ale poczekam jak tez sytuacja na miecie się rozwinie ;-) bo ma być jakies szaleństwo objazdowe...

Dziewczyny - może w najbliższy weekend jakiś park?
 
Dzień dobry!
Spóźnione życzninia dla Mateusza! Rany kiedy ten rok minął????

Kasiu jesteś, jak miło! Zbieram się, żeby Ci odpisać... pewnie szybiciej się zobaczymy, niż się zbiorę ;-)

Magdusiek ja w najbliższy weekend nie dam rady, a szkoda! No chyba, że w niedzielę, z tym że na 16-tą muszę być na Mokotowie.
 
Dzień Dobry,

my już w domku :-). Dziękujemy za wszystkie życzenia, Magdusiek dzięki że napisałaś, miałam cie nawet o to prosić ale wyleciało. Poród był spoko ;-)(Mała nic się nie martw, serio:tak:), siłami natury, w 5 godzin się udał, jak na mnie to rekord. Malutka jest zdrowa i cudna. Szczęśliwa jestem, no może tylko te problemy laktacyjne... okropne to jest. Po kilku dniach wycia z bólu, powoli wychodzimy na prostą. Zmykam.

Spóźnione życzenia urodzinkowe dla Mateuszka!
 
reklama
WOW Drzewko gratuluję malutkiej Elizy! Szybko się spisałaś!! Myślałam, że ty jeszcze 2 w 1, a tu proszę. Jeszcze raz ogromne gratulacje!
 
Do góry