reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Drzewko kochana, będzie dobrze. Jeszcze kilka dni i wszystko sie poukłada, laktacja unormuje, będzie git, ja Ci to mówię!
Mam purelan jakby co, została mi masa, więc moge Ci przesłac jakbyś chciała. On naprawde działa!
I jeszcze raz gratulacje!

I bardzo dziekuję za życzenia dla mojego synka ;-)

A gdzie jest Mała???
 
reklama
melduję się (nadal 2w1) z ogródka ;-)
dzień dobry,
słońce przypieka więc uciekam do domu, kwiatki dosadzone, podlane :happy:
sypialnia skończona, odświeżona, więc mogę już rodzić :-), a jeszcze ubranka się piorą dopiero, no i torba nie spakowana. :-p
drzewko piękne imię wybraliście, tysiąc buziaczków dla was, i nie martw się laktacją, magdusiek dobrze mówi, wszystko samo się unormuje, a stres tym bardziej nie wskazany. no i na zdjęcia czekam :-)
 
he, he jak zobaczyłam że Mała dodałaś wpis, to już myślałam, że powitasz nas "rozdwojona", ale patrząc na suwaczek, to dobrze, że jeszcze nie! Trzymajcie się zdrowo!
 
dzien dobry... :-)

alez gwarno... :-D
Kasiu, wreszcie jestes!
Drzewko, wszystko bedzie dobrze, tylko potrzeba kilku dni spokoju... serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich Twoich dzieciaczkow!

Mala luz przygotowana, to teraz zostalo tylko czekac... ;-)

jeszcze raz najlepszego dla Mateusza...

jesli chodzi o weekend, to my tez raczej za niedziela, bo w sobote urodziny kolezanki i to tak dokladnie w polowie dnia...
 
Dzień dobry
dla nas niedziela jest ok :-)

Mała - no pieknie, najbardziej C tych kwiatków zazdroszczę, ostatnio K. powiedział, ze te suche brązowe tuje maja swój klimat i żeby może ich nie wywalać...zaproponowałam, żeby je wobec tego zodobić, jak już to idźmy na całość ;-)
Teddy - a co u Was?
 
aaaaa Magdusiek, a sumie nic wielkiego... :-)

troche zyjemy tym uchem, troche juz wyjazdem... ucho leczymy, szczesliwie sluch oslabiony nie trwale, tylko w wyniku aktualnego stanu, bedziemy drenowac laserowo, a jak to nie pomoze to na stale bedzie mial wszczepiony wentyl... no i regularnie trzeba to kontrolowac...

....no i mysle, co tu zrobic z dzieckiem w wakacje... znaczy kiedy i na ile do dziadkow, a kiedy ktores z dziadkow u nas...
 
dzień dobry,
ja właśnie myję łóżeczko, mąż się zlitował i przytaskał je wkońcu wczoraj ze strychu. ;-)
magdusiek ogródek kwiatowy bardziej Zuzy bo to mała ogrodniczka, ale mama musi o niego dbać oczywiście :-) a rodziców iglakowe rabaty :tak:
a na tujach zawsze można powiesić okazjonalnie bombki albo pisanki ;-) :-D
Teddy a przedszkole na okres wakacji nie ma dyżuru?
Doxa termin "właściwy", taki z normalnych wyliczeń, 28 dni itd wypada mi na ten czwartek więc w sumie mogłabym już się rozdwoić. ;-)
drzewko a jak tam dzieciaki reagują na nowego członka rodziny?

dziewczyny zapraszam na czereśnie, komfort zapewniony- mam tak usytuowaną czereśnie, że z balkonu zrywam :-)
 
Witam!
Drzewko,jeszcze raz gratulacje ! Eliza - to brzmi bardzo romantycznie .:tak:
Mała,oby szybko i sprawnie Ci poszło :tak:dawno mnie nie bylo więc przegapilam KIm będzie nowy członek waszej rodziny? macie imię?
Doxa, chyba nie ma co sie nad tematem użalać,więc spokojnie możesz nie odpisywać :-)

chetnie bym się spotkala z Wami,może będę zmuszona zawitac do Warszawy więc może nadarzy sie okazja....
póki co odliczam dni do końca roku szkolnego....
 
Hej!
Ależ tu pustki! Z tego co widzę 3 tygodnie nikt się tu nie odzywał?? Szok!

Kasiek kochana, nie o użalanie chodzi, chociaż nie powiem, zatkało mnie i nadal jestem w głębokim szoku... No ale musimy się spotkać i pogadać :-) Ja generalnie mam wielki niedoczas i wielu osobo "zalegam" odpisanie, odpowiedzenie, odwiedzenie itp. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe! Nadrobimy!

A my w od poniedziałku na urlop. Nareszcie!
 
reklama
Hej
a ja wróciłam z nad morza z dzieciakami, fajnie było, byłam z nimi tydzień w Chłapowie. Zachęciło mnie i teraz kombinuję jak by tu znowu gdzies pojechać....
Kto chętny na kawę???
 
Do góry