reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam!
mała,smutno,trzymaj sie .

magduś, Natalka taka duża.

oj, praca , praca....ja jeszcze dobrze nie zaczęła, a już urwanie głowy... z każdej strony dzwonią,wołają .
 
A ja mam w miarę spokojnie, do zdjęć sporo czasu :-) ach, jak miło!!!
Kasiu - no duża jakaś i taka doroślejsza jakby.
Dzisiaj mówiłam do Kamila "przejdź do meritu,", Natalia usłuszała i pyta "dokąd ma iśc?" Ja, ze do sedna sprawy, a Natalia na to: "oj, to bardzo daleko" ;-)
 
dzień dobry :-)

magdusiek jak ci dobrze. ja mam nadzieję, ze do emerytury uda mi się zobaczyć choć kawałek takiej egzotyki :-) pokażesz jakieś zdjęcia?

tusiekn mam nadzieję, ze już dobrze. co się działo?

mała trzymaj się! nie wiem co napisać. smutno :-(

mieliśmy tydzień zajęć adaptacyjnych w przedszkolu - tymek będzie miał nową panią. przez ten miesiąc odwykł od przedszkola, płakał, rozpaczał, na krok odejść nie mogłam. za to zośka to jest zwierzę prospołeczne :-) bez problemu chodziła z panią za rękę, bawiła się z dziećmi... ciekawe co będzie za rok, jak pójdzie do przedszkola. bo teraz tylko gościnnie z nami chodziła.

gorąco jest okropnie. marzę już o mrozie, sniegu, albo chociaż ponurym i dżdżystym dniu :-) mam dosyć placów zabaw z piaszczystą jak sahara piaskownicą w której wciąż się kurzy...

idę sprzątać :tak:
 
Dobry wieczór,
Mała bardzo mi przykro, ściskam cie mocno.
Efuniu mamy podobne marzenia, ja też się juz cieszę na jesień, ale zima może jeszcze troszkę poczekać. Magdusiek zajrzałam do galeryjki, Natalka wygląda na bardzo zapracowaną, przepiękny uśmiech
Właśnie wróciliśmy z kina, Walc z Baszirem -jeden z lepszych filmów, obrazów jakie widziałam, musze ochłonąć, dobranoc.

 
Hej dziewczyny,
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ... mam nadzieję, że tak :-)
Widzę, że "stara" ekipa nadal aktywnie udziela się na forum - fajnie, że nie zaprzestałyście, to już ponad cztery lata !!! :-) Podziwiam Was za to, ja niestety nie wytrzymałam, ale niektórym z Was może łatwiej ze względu na osobiste poznanie się ...

U nas szykuje się kilka zmian, a mianowicie od wtorku Tymek będzie chodził do przedszkola, skończył się wspaniały czas z opiekunką ;-) a po drugie w listopadzie przybedzie nam kolejny członek rodziny. Wygląda na to, że będzie to drugi synek, najprawdopodobniej Szymek.

Od początku sierpnia nie chodzę już do pracy, bo zaczynała mnie już nieźle irytować ... a nie chciałam popełniać tego samego błedu co przy pierwszej ciąży.

Tymek rosnie jak na drożdżach. Jest straszną gadułą i wszędzie jest go pełno. Biedne te panie w przedszkolu :-)

Mała26 - doczytałam, strasznie mi przykro :-(

Magdusiek - zazdroszczę Ci takich wakacji :-) my byliśmy nad polskim morzem, ale urlop udal się jak nigdy

Czy mam jeszcze dostep do galerii? Jeżeli tak to poovglądam sobie Wasze słodkie pociechy ... pozdrowienia dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Jolik - wspaniałe wieści! gratuluję!!!
Oczywiście, że pamietamy, jak mogłybyśmy nie pamiętać!!
Wiesz co, może to i racja, ze łatwiej znając się osobiście... ale czy ja wiem, może i tak. Cięzko mi oceniać. Szczerze to wchodzę licząc na to co u tych z Was, z którymi nie widujemy się i nie telefonujemy do siebie, zresztą ostatnio kontakty też ograniczone ciut bardziej, bo każdy ma coraz więcej obowiązków ;-) Ale może znajdziesz trochę czasu, zeby powchodzić tu, na stare śmieci???
Wrzucaj Tymka!!!!
 
Magdusiek - własnie mam taki zamiar żeby się częściej tutaj pojawiać ;-)

Do galerii mam dostęp (dzięki :-)... dzieciaki porosły, qrcze czas biegnie nieubłagalnie ... Postaram się wrzucić kilka fotek. O ile będę potrafiła :-)
 
reklama
Do góry