reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam..
W końcu skończyli przenosić zdjęcia, kombinować itd.. nie wiem, czy ten nowy image mi się podoba :eek: ..

ale fajnie Was znowu słyszeć, a raczej czytać
 
Hej!
Widzę, że co niektóre jeszcze walczą z nowym bb :-)
Ja też staram się od pół godziny opanować obsługę ale póki co kiepsko mi to idzie :-( Nie wspomnę o zaległościach jakie mi się uzbierały z czytania ....

A tak wogóle to niedzielna uroczytość i impreza Tymusia wypadły znakomicie ! nawet okropny katar Tymianka nie popsuły mu nastroju :-)
 
Nareszcie udało mi się zalogować!!! Przysłali mi kilka haseł ale nie pasowały :wściekła/y: napisałam do admina no i jakoś się udało - a w ogóle to dobry wieczór ! kurcze ale dziwnie z tym nowym image - trudno będzie się przywyczaić ....pozdrawiam was wszystkie serdecznie :happy:
 
Jazz widze że ten sam problem miałaś z BB co ja
Vertigo my wiemy że Ty to Ty :tak:
Teddy ale występować bedę w jednej chyba ze znów zmienią image BB ;-)

Jolik super że impreza sie udała. Nas to czeka za miesiąc :tak:

A tak w ogóle to nas dziś naszło na wspomnienia i włączyliśmy sobie film z Natalką nagrany zaraz po tym jak sie urodziła. Aż się rozczuliłam.:happy:
Chcę tak jeszcze raz.....
Niestety atmosferka w pracy nie nastraja prorodzinnie...:no:
 
A ja się załamałam. Poszłam na 20:30 na swoje ćwiczenia, po skończonych wpadłam jeszcze na szybkei zakupy pt pieczywo itd, właśnie dojechałam. natalia tęskniła za mną, usnęła pół godziny po moim wyjściu w ubraniu itd, na Kamilu, to ją przeniósł do łózeczka i obudziła się jak wchodziłam. On nie wpadł na to, żeby dac jej pospać pół godziny, siedział sobie cichutko i pracował na komputerze, teraz ona się kąpie dopiero....
Czy Wasi faceci też tak myślą, czy mój Kamil jest wyjątkiem????
 
dziendoberek.... :-)

Magdus, nie masz takiego wyjatkowego faceta jak Ci sie wydaje... ;-)
mojemu tez by do glowy nie przyszlo, ze jak sie dziecko wyspi to potem nie bedzie chcialo... znaczy, moze by i o tym pomyslal, ale niewyczul by problemu dopoki Krysian by nie urzadzil 2-godzinnej ryczanki....
 
reklama
dzień dobry,

nocka ok - Igo obudził się na szamanie dopiero około 5 - nie jest źle - acha i jeszcze zapomniałam wam się pochwalić, że od jakiegoś czasu śpi w łóżecku tzn. usypiam go u nas a później przenoszę....
Magduś mój mąż w takiej sytuacji pewnie zrobił by to samo - i jeszcze byłby szczęśliwy, że popracowć może - przecież i tak po powocie to ja bym musiała młodego usypiać :growl:
 
Do góry