reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Witaminy przy staraniach o dziecko. Czy polecacie?

Majka888

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć, czy polecacie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego dla kobiety i/lub mężczyzny którzy starają się o dziecko? :)

reklama

Peugeotka36

szczesliwa mamusia !!!!
Miasto
De Neuss
Rozwiązania
0
Sprobuj mrovarian

Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Felia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dolacze sie do tematu. Lekarka polecila mi na wstepie Inofolic alternatwynie tanszy Inofem, lekarz prowadzacy invitro Ovarin. Inofolic bralam przez jakies 3-4 miesiace, Ovarin natomiast miesiac przed zabiegiem. Partnerowi androlog wskazal Fertilman Plus, przy czym pozniej polecono mu, aby zamiast Fertilman Plus zazywal witaminy (B12), Salfazin (cynk z wit. A, B6, C, E), kwas foliowy i L-Arginine osobno w innych niz w Fertilman dawkach. Niby bardziej skuteczne. W moim przypadku trudno mi powiedziec, czy byla jakas poprawa lub pozytywne efekty, ale w przypadku partnera jakosc nasienia ulegla polepszeniu.

Joaszka

Rozwiązania
0
Dolacze sie do tematu. Lekarka polecila mi na wstepie Inofolic alternatwynie tanszy Inofem, lekarz prowadzacy invitro Ovarin. Inofolic bralam przez jakies 3-4 miesiace, Ovarin natomiast miesiac przed zabiegiem. Partnerowi androlog wskazal Fertilman Plus, przy czym pozniej polecono mu, aby zamiast Fertilman Plus zazywal witaminy (B12), Salfazin (cynk z wit. A, B6, C, E), kwas foliowy i L-Arginine osobno w innych niz w Fertilman dawkach. Niby bardziej skuteczne. W moim przypadku trudno mi powiedziec, czy byla jakas poprawa lub pozytywne efekty, ale w przypadku partnera jakosc nasienia ulegla polepszeniu.
@Felia a masz gdzieś te dawki zapisane?
U nas był Fertilman plus przez 3 mce. Wyniki oprócz Morfologii w normach ale bez szału...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

xssenia

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny. Mam na sprzedaz Inofem 54saszetki i dla mezczyzn Profertil 40tabletek ktore zostaly mi ze staranek. Jakby ktoras byla zainteresowana priv bo szkoda zeby mi sie marnowaly.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 1
Tangerieme Potrzebuję porady 11
N Potrzebuję porady 8
MasterKa Staramy się 20

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry