reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Elmo, może dziewczyny jeszcze na ten kwiecień mają nadzieję ;) U mnie przygotowania nijak, dalej mam okres, już szósty dzień i końca nie widać. Fortunę na podpaski przepuszczam. Już bym chciała pierwsze wprawki robić, a tu do owulacji jeszcze dobre 2 tygodnie. Mówię Ci, przekleństwo z długimi cyklami.

Neta, a kiedy testujesz? Będziesz nam przecierać szlaki!
 
reklama
Witam dziewczynki.
Mogę się przyłączyć? W sumie następna owu wypada mi koniec kwietnia początek maja, wiec już się zaliczam do majówek:-)
 
Zabucha, tez pytanie... Jasne, wbijaj do nas, gramy dalej :) na razie tu jeszcze troche niemrawo, malo nas, ale mam nadzieje, ze sie wkrotce rozkreci.
 
No widzisz, to sie rozjechalysmy cyklami kompletnie, bo ja w tym okresie spodziewam sie jaja. Mysle, ze bedzie 3 maja, ale zakladam sobie margines bezpieczenistwa +/- 3 dni. Podziwiam cierpliwosc, ze chcesz testowac dopiero w razie spoznionego okresu, ja zawsze pekam wczesniej ;) U mnie 8 dc, wyglada na to, ze okres wreszcie odpuscil, za to mam duzo przezroczystego sluzu. Czy Wy tez tak macie, ze zaraz po ustapieniu @ jest sluz, potem robi sie sucho, a potem pojawia sie sluz plodny? Czy ja jestem jakims wybrykiem natury?
 
Katherinne my wyjeżdzamy na weekend majowy i postanowiłam, że nie będę testować w hotelu - poczekam cierpliwie, może @ i tak przylezie i problem się rozwiąże.


Dziś coś dziwnego u mnie - nigdy tak nie miałam - przez cały dzień przy podcieraniu się ciemnobrązowy śluz jakby na początek @. Wczoraj test owu dodatni, więc podejrzewam, że to krwawienie okołoowulacyjne, wiem że czasem występuje, ale nigdy nie miałam, dziwne to jakieś....
 
Neta, czasem tak bywa. Ja w lutym mialam pierwszy raz w zyciu plamienie okoloowulacyjne i pierwszy raz w zyciu klucie jajnika w okolicach owulacji. Dodam, ze pierwszy i ostatni raz. Nie mam pojecia, czemu. Moze kazdy cykl ma prawo byc nieco inny? Nie jestesmy maszynami.
 
Puk..Puk :) Witam!!! Maj prawie nas dogania...a ja bardzo chciałabym przyłączyć się do Was:) i razem z Wami gonić upragnione 2 kreseczki:) Pozwolicie??








 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry