reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

O, widze, ze wiele z Was to mamusiowe recydywistki. Super! Ja sie staram o pierwsze.

Moniquaa, a co to za steryd i dlaczego? Ja od lat biore sterydy wziewne i podczas ciazy tez mam przykazane brac (astma), wiec domyslam sie, ze to na dzidzie nie wplywa. Jedyne co to mam teraz sterydy 'starej daty' zamiast nowych wynalazkow, bo co do nich jest wiecej badan z racji dluzszego istnienia na rynku. Ale jesli myslisz o sterydach do nosa, to rzeczywiscie sa niewskazane w ciazy. Choc pytanie, jak dlugo masz stosowac, pamietaj, ze od zaplodnienia do zagniezdzenia tez troche mija.

a ja zglupialam. Owulacja u mnie wystepuje w okolicach 20dc. Teraz mam 10dc, ze trzy dni temu skonczylam okres, nie zdazylismy sie jeszcze przytulac, a ja dzis zaobserwowalam bardzo rozciagliwy sluz. O co chodzi? Czyzby owulacja miala sie super przyspieszyc? Tylko dlaczego w takim razie testy owulacyjne nie pokazuja nawet cienia drugiej kreski? Nie rozumiem tego.
 
reklama
Ja owu mam koło 12dc, więc właśnie teraz :-p Muszę się starać by nie nabroić :-p

Katherinne właśnie do nosa. Nie znam się na tych lekach, laryngolog przepisał to biorę. W sumie nawet mnie nie poinformował ile mam to brać. :szok: Stwierdził tylko zapalenie zatok sitowych...
Mam zamiar przejść się do jeszcze innego laryngologa, ale tego co sobie upatrzyłam akurat nie ma :-(
 
E, coś fałszywy alarm z tym śluzem, szyjka zamknięta na cztery spusty. To co mi ten organizm szaleje nagle ze śluzem rozciągliwym na kilka cm? I dziwić się potem, że metoda Billingsów ma słabe wyniki.
 
E, coś fałszywy alarm z tym śluzem, szyjka zamknięta na cztery spusty. To co mi ten organizm szaleje nagle ze śluzem rozciągliwym na kilka cm? I dziwić się potem, że metoda Billingsów ma słabe wyniki.


Zazdroszczę, że potrafisz sama szyję zdiagnozować.....dla mnie to czarna magia...nawet nie wiem jak się zabrać do takiego badania




 
Tylko tyle o ile. Wiem, kiedy jest kompletnie zamknięta. Wiem, kiedy jest kompletnie otwarta. Wiem, czy miękka, czy twarda. Ale czy wysoko, czy nisko - nigdy nie mam bladego pojęcia. A to i tak tyle wiem po wielu cyklach "macania".
 
Ja się nie znam na szyjce, nie próbowałam nigdy.
Dziś 19 dc, myślę, że po owu już. Wczoraj niestety nie podziałaliśmy, więc raczej szanse na dwie kreski 6 maja marne :no: Zatem będę staraczką majową pewnie, więc dobrze, że się dopisałam:-)
 
Moniqaa- no zmykam na kwietniowe już zmykam;-) tak na wszelki wypadek wpadłam poznać towarzystwo gdybym musiała zawitać tutaj w maju:-)
 
Tylko tyle o ile. Wiem, kiedy jest kompletnie zamknięta. Wiem, kiedy jest kompletnie otwarta. Wiem, czy miękka, czy twarda. Ale czy wysoko, czy nisko - nigdy nie mam bladego pojęcia. A to i tak tyle wiem po wielu cyklach "macania".



Kochana ale to już naprawdę wiele wiele:) no cóż może i ja jakoś zacznę..muszę poszperać po necie co, jak i kiedy


Netia81--> jeszcze nic straconego!!! Ja w pierwszą ciążę zaszlam 4 dni po teoretycznej owulacji...ale kto wie czy cykl się nie przeciągnął??:)






 
Hej dziewczyny.
No maj coraz bliżej :tak:
Oby był dla nas wszystkich owocny.
Maj zawsze był moim ulubionym miesiącem w roku.
Biore się do pracy więc wpadłam tylko zyczec milego dnia! :-)
 
reklama
Witam wszystkie.
Widzę że nas tu trochę więcej z marcówek.

Ja mam pytanko: czy któraś z Was bierze lub brała niepokalanek (agnus castus).
Ja go biorę od początku tego cyklu na obniżenie prolaktyny i podniesienie poziomu progesteronu w drugiej fazie cyklu. No i mam od dwóch miesięcy masakryczne PMS! Słyszałam kilka pozytywnych opinii, ponoć
pomaga w zajściu w ciążę ( niższa prolaktyna).Chciałabym wiedzieć czy już w pierwszym cyklu można zauważyć różnicę?

Ja już czekam na owulkę. Jeszcze ok 5-6 dni. No i w piątek jedziemy do Polski na dwa tygodnie. Może urlop coś pomoże w naszych starankach. Wiecie jak to jest: trochę relaksu, głowa zajęta czym innym niż myśleniem o staraniach... I może w tym cyklu...:-)
 
Do góry