reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Żabucha to co tu robisz? Działaj w kwietniu do oporu :-) Nie kojarze tego niepokalanka. Czy to to samo co castagnus? Pewnie cos podobnego. Ja slyszalam o jego pozytywnym działaniu ale i o tym ze potrafi bardzo rozregulowac cykl. Powodzenia! Mamy cory w podobnym wieku. Pewnie Twoja taka sama łobuziara jak i moja ;-)
 
reklama
Ja latam jak opetana, bo sie wreszcie bedziemy wyprowadzac z wynajetego mieszkanka do swojego, teraz jeszcze pare rzeczy tam trzeba skonczyc, w miedzyczasie tu popakowac, potem tam posprzatac, poprzewozic, rozpakowac, tu posprzatac i wypucowac wszystko, ogolnie roboty od groma. Caly dzien codziennie wypelniony. A i tak w glowie mysl o ciazy przemyka wielokrotnie. Tylko juz sil na starania nie ma, padamy jak kafki, jeszcze nie zaczelismy w tym cyklu...
 
Ostatnia edycja:
Katherinne znam to bo juz 2 razy przerabiałam taką przeprowadzke ale teraz juz wreszcie "na swoim". To teraz bedziecie wić gniazdko, super. A i czas na boboseksy napewno sie znajdzie, dla chcacego nic trudnego ;-) To kiedy u Ciebie owu? W kwietniu jeszcze dzialacie?
 
Owulka jak nic się nie poprzestawia to dopiero jakoś tak 3-4 maja, więc jeszcze daleka droga. Czas to wiadomo, że się znajdzie, gorzej z siłami. Jakoś kompletnie nam się teraz nie chce. Libido na poziomie -1. Ale liczę na to, że jak się zaczniemy zagnieżdżać, nagle się zachce. Ale wiesz, pewnie wypada zacząć działać wcześniej, na wszelki wypadek, żeby mieć pewność, że się tego jaja nie przegapi jakby się postanowiło pospieszyć. Choć na marcówkach chyba jest jedna taka, której wystarczył jeden celny strzał ;)
 
Witam wszystkie.
Widzę że nas tu trochę więcej z marcówek.

Ja mam pytanko: czy któraś z Was bierze lub brała niepokalanek (agnus castus).
Ja go biorę od początku tego cyklu na obniżenie prolaktyny i podniesienie poziomu progesteronu w drugiej fazie cyklu. No i mam od dwóch miesięcy masakryczne PMS! Słyszałam kilka pozytywnych opinii, ponoć
pomaga w zajściu w ciążę ( niższa prolaktyna).Chciałabym wiedzieć czy już w pierwszym cyklu można zauważyć różnicę?


Ja na zmniejszenie prolaktyny brałam bromergon...nie znam tego leku, który bierzesz...ale Twój lek działa jeszcze na progesteron. Co do PMS to wierzę, że daje Ci popalić...znam to z autopsji.. :) biedni Ci co nawiną się pod rękę...swoje usłyszą:)






 
Katherinne mnóstwa siły dla Ciebie!! Przeprowadzka coś okropnego...ale jak już wszstko uporządkujecie, to ile radości będzie!!!:)


Dziewczyny i jeszcze jedno pytanie..temperaturę trzeba mierzyć zawsze tak szybciutko rano?? czy np. w ciągu dnia o tej samej porze mogę??






 
Dominisia temp powinno sie mierzyc zawsze rano, o tej samej porze tak jak mowi Katherinne zanim jeszcze wstaniesz z lozka. Po 3 godz nieprzerwanego snu. Aczkolwiek u mnie to nie zawsze jest mozliwe wiec wazniejsza dla mnie jest zasada tej samej godziny niz ta o "nieporuszaniu" sie. Czasem wstaje do dziecka godz przed budzikiem ale mierze dopiero o ustalonej godz.
 
Elmo2, Katherinne Dziękuję:)

dziś 4 dzień cyklu, @ się kończy...więc może jeszcze mam szanse zobaczyć jak ta moja tempka się zachowuje.








 
reklama
Dominisia ja w poprzednim cyklu zaczęłam mierzyć temp. i też dopiero później, a już coś zaobserwowałam, więc moim zdaniem warto :tak:


Mówicie, że ten niepokalanek taki dobry. W sumie nie za wiele wiem na jego temat, ale chętnie się dokształcę i przetestuję jeśli działa :tak:
 
Do góry