reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja szczepie normalnie szczepionkami bezpłatnymi, wydaje mi się że skoro tyle płacimy co miesiąc na służbę zdrowia to bez sensu jeszcze dopłacać, a te szczepionki są tylko po to żeby wyciągać od nas kase. Moja dzidzia bardzo dobrze znosi jak na razie szczepienia i mam nadzieje że nadal tak będzie. W poniedziałek dostała dwa zastrzyki jeden w nóżkę a drugi w rączkę, płakałam razem z nią ale potem szybciutko się uspokoiła i jest ok.
A słyszałyście o tej aferze? Pielęgniarki nie szczepiły dzieci tylko kasowały pieniądze a dzieciom nie wiadomo co wstrzykiwały, zgroza....

A co do miesiączki to mam nadzieje że szybko nie dostanę...
 
reklama
Zuczku ja za pentaxim zaplacilam 110 zl ale w jednej aptece jak sie pytalam to chcieli 140zl wiec trzeba popytac w kilku bo w kazdej aptece jest inaczej a jednak sa spore roznice w cenie.
 
My mamy Infanrix hexa (chyba, mam niewyraźnie napisane) i ceny dostałam z przychodni. Ale podobno tak to kosztuje.
 
ŻuczeK pisze:
My mamy Infanrix hexa (chyba, mam niewyraźnie napisane) i ceny dostałam z przychodni. Ale podobno tak to kosztuje.

u mnie w przychodni kosztuje ona 180 a w aptece 200
 
No to przychodnia nie ździera aż tyle ;)

Iza, a co do płatnych szczepionek i sensu ich kupowania... Chodzi o to, że są one bardziej oczyszczone i nie ma raczej objawów poszczepiennych. No i dzidzia jest kłuta raz a nie kilka razy, co też ma wpływ na psychikę i samopoczucie i w ogóle ;)
 
ta, my tez bierzemy szczepionkę 5w1, nie mamy sponsora :mad: Koszt 120 zeta. 6w1 kosztuje u nas w przychodni 250 zlociszy a w aptekach podobnie.
Ale my dopiero mamy szczepienie 06.06.
 
lidijka - strasznie droga ta 6w1 u was ... masakra
my na szczepienie tez dopiero za 2 tygodnie 7.06
 
moja Ola miała Infanrix, Hib i wzw B
w rączkę i w nóżke, koszt 150 zł
juz za kilka tygodni szczepionka

słyszałam ze nie szczepiono dzieci na tęzec i ksztusiec, te pielęgniarki nie zdawały sobie sprawy jak wielką kszywde mogły wyżądzić dzieciom i ich rodzicom
jak tak mozna
 
Jestem jeszcze troche niewtajemniczona w temat szczepien, wiec sorki za glupie pytanie - czy Wy szczepicie dzieci prywatnie? czy panstwowo tez sie placi za szczepienia? A jesli prywatnie, to czy sa to jakies lepsze szczepionki od tych oferowanych panstwowo?
 
reklama
priscilla - mozesz szczepic dziecko tylko panstwowo i nic za to nie placic - a mozesz tez prywatni - odplatnie - sa to wtedy zazwyczaj szczepinki skojarzone - czyli mniej sie kluje dziecko - jest ich wiecej i niektore sa bezpieczniejsze;
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry