reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Ja zmieniłam lekarza prowadzącego w ciąży, nie sądzę też żeby to był jakiś problem -w końcu niektóre kobiety chodzą do 2 albo nawet 3 naraz.
Ważne to mieć niezbędne badania i ich nie przeoczyć tak żeby do szpitala zawieźć to co jest potrzebne.

Mój lekarz to za to ostoja spokoju, a nawet gdyby panikował to chyba chciałabym żeby przedstawił mi argumenty na swoją panikę...

madzia -świetny nosek!!! taki malutki )
Wioletta -ziewanie iście aktorskie:-D:-D:-D
 
reklama
Maui, Twój post utwierdził mnie w decyzji, żeby zasięgnąć opinii innego lekarza. Orientujesz się może czy lekarza prowadzącego można bez problemu zmienić w trakcie trwania ciąży? Obecnie chodzę na NFZ. Jeżeli chodzi o region to jestem z okolic Warszawy, więc zaraz zabieram się za szukanie.
Niesiu, zmienić możesz. W razie wątpliwość zadzwoń zwyczajnie do NFZ czy są ograniczenia terminowe- jeśli to ma być lekarz NFZ, ale nie sądzę, żeby specjalista jeden był przypisany, bez sensu by to było. Co do Warszawy bieglejsza będzie 13x13 , bo ja jestem z Poznania. Na pewno podpowie.
 
Witajcie majówki. Chciałam sie pochwalić moja ukochana coreczka. Miałam dziś kolejne usg, tak trochę biegam od szpitala do szpitala wiec mało czasu. A oto i ona - Victoria
ImageUploadedByForum BabyBoom1453136599.977004.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1453136599.977004.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1453136599.977004.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 429
ImageUploadedByForum BabyBoom1453376737.323504.jpg

24tc i 2 dni :) 720g szczęścia ułożona pośladkowo.
Strasznie trudno było uchwycić zdjęcie bo mała siedzi z stopami i raczkami na twarzy:)
I tak mi sie widzi ze to pierwszy dziubek w jej wykonaniu :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1453376737.323504.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1453376737.323504.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 380
U mnie to wyglada tak, ze lekarz w 20tc zaproponował mi pakiet 3d na każdej wizycie za 50e. Wiec stwierdziłam ze jesli mam jeszcze troche tych usg przed sobą to fotek tez bedzie, tylko pytanie czy mała bedzie chciała współpracowac, czy tak jak dzisiaj :D
 
reklama
Do góry