reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
według dzisiejszego usg 11 tydz i 1 dzień.
bobo prawie 5 cm
tu śpi :-D
 

Załączniki

  • bobo.jpg
    bobo.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 61
  • maluch OM 12 tydz.jpg
    maluch OM 12 tydz.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 50
no w sumie sama jestem zdziwiona, że na tym etapie wygląda już tak "człowiekowato":-D.
aga0411 Twój maluszek też już duży. Super przeżycie zobaczyc takie maleństwo, prawda:-)?
ja każde usg przeżywam jak mrówka okres, ale teraz chyba pobiłam rekord, bo w czwartek miałam wizytę i usg i dziś w szpitalu załapałam sie na usg :-D
 
Trzeba rozpisać plebiscyt, na pierwszą, potwierdzoną przez lekarza wiadomość o płci maluszka, ktorego nosimy pod sercem.

No dziewuszki, ktora pierwsza uraczy nas wpisem o znajomosci płci...???

czekamy, czekamy...

Ja mam usg we czwartek, ale pewnie bedzie jeszcze za wczesnie... nie moge sie doczekac.
 
reklama
Do góry