reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

No to może ja się pochwale. Wczoraj widziałam bijące serce. Zarodek wielkości 1,1 cm (7 tc i 2 dni); pęcherzyk wielkości 3,5 cm (8 tc). :) ufff - kamień z serca :)
Cudownie :) cieszę się razem z tobą!

Czy planujecie badania prenatalne? Zastanawiałyście się nad tym? Do 12 tygodnia jeszcze troche czasu, ale ja się chyba zdecyduje, mimo, że to troche kasy kosztuje. Jakie jest wasze zdanie?
Tak, jestem już nawet zapisana na usg prenatalne. Jeśli lekarka uzna w trakcie usg że jest potrzeba badania z krwi to też zrobię.

dostałam skierowanie na setki badan z krwi :) jak będziecie chciały to napisze dokładnie na jakie. No oczywiście było badanie lekarz zrobił usg. Na USG było widać serduszko ale po chwili gdzieś maleństwo się ukryło i lekarz nie mógł znaleźć ( i jeszcze się mnie pytał czy widziałam serduszko to mu mówił że tak ):) więc zmierzył pęcherz płodowy miał on 2 x 2 cm. Lekarz powiedział żebym przyszła za 2 tygodnie z wynikami badań to zrobi jeszcze raz USG i wtedy na pewno będzie lepiej widać :)
Myszka pewnie dzidzia jeszcze maleńka ale super że już ją widziałaś :)
napisz jakie badania masz do zrobienia

to jutro potrzymajcie za mnie kciuki na wizycie o 18.30;-) bede miała mam nadzieje juz karte ciazy
juz zaciskam!
 
reklama
martolinko jutro Ty, ta to ma dobrze ja jeszcze 4 dni muszę wytrzymać by zobaczyć mojego bąbelka i założyć kartę ciąży i co mnie zdziwiło lekarz kazał iść na górę gdzie zawsze przed wizytą bada położna i już przed wizytą założyć kartę ciąży czy to znaczy że nawet pomimo tego że był ostatnio 5 tydzień i nie było widać serduszka nie dopuszcza myśli że teraz mogło by go nie być? szczerze powiedziawszy pierwszy raz bedę miała tak szybko zakładaną pomimo że to ten sam lekarz ale w końcu od wie lepiej :-p

pewnie , ze mam dobrze:-D
Twój lekarz ma po prostu nosa moja droga!!!
 
hej mamuski. ja umowiłam sie do lekarza na wtorek, tj. 6 wrzesnia, mam nadzieję, że cokolwiek zobacze i usłyszę :-) gratuluje wszystkim pozytywnych wizyt!
 
Ja tez życzę wszystkim pozytywnych wizyt . U mnie jest źle, chyba nie będę mamą kwietniową, moja beta przyrosła tylko z 266 na 283 , malo, niby na usg pęcherzyk widać, odpowiada 5tc ale jest jakiś podłużny, no i beta prawie nic nie przyrosła. Nie wiem czy to nie wina laboratorium, bo maszynę mieli popsutą, ale nie ma co się łudzić.
 
Maruśka ja też idę 6 września . To Twoja pierwsza wizyta?

Martolinka kciuki zaciśnięte ale chyba nie potrzebnie bo i tak wszystko będzie dobrze i nie ma innej opcji.

Czy ja dobrze pamiętam ze dzis do lekarza idą nasze bliźniaki z MAGDA85? Głowa mnie boli to mogłam coś pokręcić ale tak na wszelki wypadek powodzienia życzę.

No i gratuluje wszystkich bijących serduszek oraz zdrowych fasolek !

Mycha powtórz betę. Nie ma co sie zadręczać jak sprzęt był nie sprawny. Idz do lekarza albo na betę i nie denerwuj sie bo stres tu w niczym nie pomoże a jedynie zaszkodzi.
 
Ostatnia edycja:
tak Bunny, moja pierwsza. do tej pory zrobiłam tylko test ciązowy, nie bylam na becie. iść? w pierwszej ciązy nie robiłam tego badania, podczas wizyty (chyba w 8 tygodniu) lekarz potwierdzil ciążę robiąc usg.
 
Mycha tak jak mówi Bunny nie stresuj się i powtórz betę lub idź do innego lekarza. Nie stresuj się kochana
Maruśka ja nie robiłam bety i nie zamierzam, byłam u gina w zeszły czwartek i był piękny pęcherzyk, a nastepna wizytkę mam 8.09 i wtedy się okaże czy wszystko jest ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie rób bety szkoda kasy i nerwów zwłaszcza ze już w wtorek wizyta u lekarza. To też moja pierwsza wizyta i nie mogę sie doczekać.
 
Do góry