reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

kurczaczek gratulacje slicznej córeczki..! jakie cudne zdjęcie..!!

izka no to super kochana, to teraz bedziecie miec parke, marzenie wielu :) ale grunt ze ty sie nie rozczarowalas! synusie tez fajne :p

a zakupy w waszych sklepach... ach zazdroszcze!


ale dzisiaj super dzionek na bb, tyle maluszkow sie dzis pokazało! :):):):)
 
reklama
kurczaczek, kinga gratuluje wam córeczek i jednocześnie zazdroszczę że ho ho !!!!!!!!!!!! ;D super!!!!!!!!!
izuś gratulacje z synka :) będziesz miała parkę :) moje marzenie :D też po cichu licze że w moim przypadku poranna się pomyli :D i będzie córcia :D
trzymam kciukasy :) za następne wizyty
kurczaczek, reniuszek :) 12tego damy czadu na połówkowym :D
 
Izaaaaa o qrcze a to Ci niespodzianka ... ale ja sie bardzo ciesze ze sie pomyliłam :D :-) Kochana teraz to juz masz rodzinkę na 200% . Gratuluje Ci kochana 3-syneczka--9580.gif :-)
 
reklama
kurczaczek - śliczna dziewczynka - gratuluje Ci przeogromnie!!! :-)
izka - jednak chłopczyk, ale to super - będzie parka! To jest moim marzeniem, mieć parkę, pierwszą dziewczynkę, drugiego chłopczyka - czyli tak jak u Ciebie :tak: gratuluję!!!

Ach dziewczyny zazdroszczę Wam, że już wiecie...
 
Do góry