reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Dziękuje za kciukasy dziewczyny :)

Po wizycie buzia się smieje oczywiście ,troche niedosyt bo szybko i krótko(GIN SIĘ SPOZNIŁ 1,5H:crazy:)

Ale dzidzi zdrowy i silny waga dziś na słabym USG 1280gr:szok::-D
maluch zmienił swoje ułożenie , 6 tyg był główką w dół a tu fik mik i głowka na wysokości pępka a girki kopią mnie w szyjke i po pęcherzu:zawstydzona/y:
(nawet powiem że boląco)
Ważne że wszystko ok z maluszkiem :)

Jutro znów wizyta ale u GINKA PRYWATNEGO na dobrym sprzęciku ,zobaczymy co tam powie :-p

Bonusowa gratuluje wizyty i nie stresuj się poki co :tak:
Ja chyba z jednej strony wolałabym cesarke naprawde ,przypominając sobie co mnie spotkało za pierwszym razem ;-)
 
bonusowa, love - super że wszystko na wizytach dobrze :) ... a jak rosną już dzieciaczki, teraz wagi juz wszystkie będą takie słuszne :-)

love - ja cały czas czuje że jest główką w dół po czkawce :-D
 
bonusowa, love gratuluje udanych wizyt :-)
Ja odkad zaczęłam czuć ruchy to tylko naparza mnie po pęcherzu:-D chyba jeszcze nie był ułożony główka w dół, mam nadzieję, że do porodu zmieni zdanie:-)
 
No kurcze powiem Wam że byłam w szoku delikatnym że mój Oli zmienił pozycje:-p ale coś mi nie pasowało od 2 dni bo takie przemeblowanie wyczyniał że szok :-) Doktorek mówi że to norma i że ma jeszcze spokojnie cały miesiąc albo i więcej na końcowe ustawienie (OMG jak to brzmi:-p)
Mój Olinek też często miewa czkawke taką szybką - śmieszne to bo oznacza że był głodny i szybko łykał wody płodowe;-)
 
Mój Leonek tez ma czkawke:-D Mój D na początku nie wiedział i sie pytał czy mnie nie denerwuje jak on tak rytmicznie w jedno miejsce stuka:-D hehe:p
 
Jankesowa - ja na samym początku tez myslalam że to chodzenie i dopiero na połówkowym babka mnie uświadomiła że to czkawka :rofl2:
 
reklama
U mnie chyba też już główką w dół ułożona :) Tego mi nie powiedziano, ale się domyśliłam, jak na usg sprawdzałyśmy wymiary główki to na samym dole, a "czy coś czasem nie wyskoczyło między nóżkami" na górze :-) martwię się jedynie tym, że mała chyba za mało waży (w 26tc 774g)
 
Do góry