reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Nilcia zasiałaś ziarno niepokoju co z Tobą :)
Super ze z Małą wszystko ok. Ale po co KTG co 2 dni ?? :szok: jaki jest tego powód.
Ja mam zrobić teraz za tydzień i już potem tylko cc.
 
reklama
Nilcia

Dobrze, że wszystko w porządku :tak:

magdajwr
U mnie i lekarz i położna wspominała o ktg od 37 tyg. żeby raz w tygodniu podjechać i też płacę 30 zł :dry: Pod koniec ciąży to wszystkie te badania coraz droższe, jakby mi tak kazał chodzić co 2 dni na ktg to kurcze zbankrutować idzie :szok:
 
Ostatnia edycja:
magdajwr nie przejmuj się, nawet jeżeli gin Ci nic nie wspominał o tym badaniu to nic straconego. Po prostu jeśli będziesz się gorzej czuła tzn. jakieś skurcze albo brak ruchów dziecka to jedziesz prosto na IP i zrobią Ci KTG ;-)
 
Też dziś robiłam ktg (darmowo) - wszystko ok. No, oprócz tego, że umówiona byłam na 8.00, a jak się okazało nie ja jedna, tylko jeszcze znajoma bliżej wykonującej badania kobiecie babka - no i oczywiście ona została wzięta pierwsza a ja musiałam czekać - niby "tylko" 30min, ale i tak nie jestem tym zachwycona, bo i przyjechałam wcześniejszym busem i babcię do dziecka musiałam prosić wcześniej.
W poprzedniej ciąży też robiłam za darmo, ale w szpitalu - nie pamiętam, czy trzeba się było umawiać specjalnie (chyba tak) czy po prostu podjechać w wyznaczonych godzinach. Tylko to było chyba już po terminie i też co 2-3 dni.
 
reklama
Ja też nie miałam jeszcze robionego KTG. W pierwszej ciąży też nie. Chociaż rodziłam 3 dni po terminie. Dopiero na porodówce mnie podpinali.
 
Do góry