reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Dziękuje dziewczęta


e-de Bardzo się ciesze że wszystko pięknie z maluszkiem ! To był nasz dzień radości . HAPPY DAY


mama i reszta wróżących z nobów Dziękuje za przepowiednie ..narazie na 75 % potwierdzoną

Mam jedną fote i dodam pózniej ,słabo wyrażna ale zawsze mój prawie Synek !
A Ty e-de masz foty dzidziusia jakieś?


TRZYMAK KCIUKI ZA JUTRO!
 
Fili, Love i Ede gratuluję udanych wizyt i synusiów.
Igory to super chłopaki;-)

Co do wcześniejszego oznaczenia płci to ja jestem zdania, że sprzęt jest coraz lepszy. Jak porównuję zdjęcia z usg z moich ciąż to różnica spora jest, z Igorem się musiałam domyślać na tym etapie co i jak i że to w ogóle mały człowiek, a teraz wsio widać.
 
Gratuluje udanych wizyt :-)

Dziewczyny, które wcześniej pisały płeć napiszcie mi je na pw bo już się pogubiłam a nie odkopie wszystkiego :-)
 
reklama
Do góry