reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Gosiunia no to Igorek jest wstydliwy chłopczyk. Mój młody też nie chciała się pokazać do końca ciąży. Za to siostrzyczka teraz pokazuje wszystko:)
Anula super, że wszystko ok. i Alicja pięknie wyszła na zdjęciu.
Kołtunek trzymaj się dzielnie. Mocno Ci kibicuję, żeby wszystko było ok. I co więcej- na pewno tak będzie. Odpoczywaj i dbaj o siebie.
 
Kołtunek - ja rodziłam w maju 2014 i poród zakończył się CC. Tylko mi lekarze nic nie mówią o bliźnie... Muszę dopytać przy następnej wizycie, bo mnie zaniepokoiłaś...
 
pysia - jak nic nie mówią to jest ok, gdyby było coś nie tak by ci powiedzieli... to nie jest takie częste na szczęscie, że coś się dzieje z blizną
 
Koltunek uważaj na siebie i wypoczywaj.
Ja dziś byłam na wizycie. Wyniki ok. W moczu z dość licznych bakterii wyszły liczne. Tsh 2,258. Szyjka 38mm. Także ok. Maleństwo odwrocone główka do dołu. Choć ja nastawiam się na cc. Wazy ok. 1300g. Ogolnie wszystko dobrze.
 
reklama
na20talii gratuluję udanej wizytki!

kołtunek a ja wbrew wszystkim napiszę, ze jutro już masz 3 na suwaczku, nie jest źle, wierzę, ze jesteś pod doskonałą opieką medyczną i jak lekarz zdecyduje, ze trzeba ciąć to trzeba, maluszek juz jest duży i przy planowanym cc, zaopatrzony w odpowiednie leki przed i po, przy pomocy odpowiedniego sprzętu, poradzi sobie i szybciutko nadrobi, a ważne, zeby miał przy sobie zdrową, uśmiechniętą mamę, która będzie miała siłę go wspierać
 
Do góry