reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Doggi uf dobrze, że ze Stachem
ok wszystko. Ah ta Twoja szyjka, szalona jakaś no. Ale sama pisałaś, że mogłabyś się już rozpakować. Będzie dobrze!!!!

Susel mi też nie robią na każdej wizycie, tylko jak coś się dzieje tak to tylko słuchają serduszka.
 
Ostatnia edycja:
Doggi glowa do gory! Bedzie dobrze zobaczysz urodzisz T. Stacha na urodziny;-) Wazne ze wszystyko u niego dobrze! Bedzie mial mlody sile na walke z szyjka
Susel mi sie wydaje ze KTG to po terminie u mnie robi wiekszosc lekarzy, no chyba ze maja wypasdione gabinety z kilogramami sprzetu:-) Super ze u Jagody wszystko dobrze!:-)
Kciuki za wizyty ktorych jeszcze nie bylo!!
 
Doggi, tak czułam, że Cię szyjka wykiwa :-D No ale trzymam kciuki za te max 2 tygodnie :-D

Susel, gratuluję dobrych wieści!!!



WOW, WOW, WOW!!!
Znowu 1,5 godziny od wejścia do wyjścia :szok:
Ciśnienie 100/80.
Szyjka twardo trzyma, Młody rośnie, ale oczywiście gin wagi nie poda, "bo to nie koncert życzeń".
Wody płodowe OK.
Następna wizyta - HURRRAAA - dopiero 9 stycznia :-D

No i też gin mówił, że co do KTG to nie ma zaleceń, dlatego nie robimy.
I nachalnie polecał poród w swoim szpitalu, niech się buja :confused2:


I najważniejsze - na USG widziałam pięknie pysio Młodego od frontu, aż mi łezki poleciały, Mój Śliczny Kurczaczek :-D
 
reklama
Do góry