reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

Amethyst- kubełke w quinny buzz jest własnie przeznaczony dla malych dzieci- maluszków- jest mniejszy i weższy niz klasyczna spacerówka- dziecko jest wkomponowane w kubelek całym cialem i nie siedzi w zasadzie...pozatym kubelek w quinny sie kladzie - tyle ze nozki wtedy sa troche w gorze- co ostateczni sprzyja krązeniu:)
 
reklama
Amethyst tutaj masz odp na pytanie o pozycje kubełka w quinny- sa 3 mozliwosci quinny > buzz > pytania a zresztą dla maluszka zaklada sie najczęscie maxi cosi cabrio na quinny

A co do hust- ja tez jestm zaciekawiona tym "kangurowaniem" ale czy w październiku to wypali??????????/
 
Meadow dzięki za linka


Moja mama zwróciła mi uwagę jeszcze na jedno: nasze dzieci urodzą się w październiku, więc pierwsze miesiące ich życia przypadną na najchłodniejszy okres. W takim wypadku, żeby dziecku było ciepło lepiej używać gondoli niż kubełka na początku, żeby było lepiej osłonięte od zimnego wiatru.
Też właśnie się zastanawiam, czy z chustą nie trzeba będzie poczekać na cieplejszy okres, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić siebie w ciepłym płaszczu i na to dziecko w chuście. No ale to się jeszcze okaże.
 
Ja mysle ze listopad,grudzien styczen luty i pewnie jeszcze kawałek marca będziemy podrózowac w gondolach- bez dwóch zdan..no chyba ze pogoda ześwirzy i bedzimy w zimie mieli lato:p
 
Antiope ja miałam roan marita. Mogę szczerze polecić jesli szukasz klasycznego wózka na pompowanych kołach. Gondola jest bardzo duża, maluch na pewno zimę przejeździ. Spacerówka nie wyglada już tak atrakcyjnie, ale cóż... Brak skrętnych kół później trochę przeszkadzał. Ogólnie wózek solidny, bardzo ładny- ja miałam sc-05, ludzie się oglądali na ulicy i chwalili że śliczny. Teraz nie wiem na jaki się zdecyduję, ważne żeby w spacerówce daszek zasłaniał porządnie dziecko, czego nie mają np. wymienione już quinny.
 
Ostatnia edycja:
Carla dzięki za info. Mnie się z tej aukcji strasznie podoba ten nowy s-141, ale ten twój sc - 05 też bardzo ładny, chyba jeden z najładniejszych wzorów.
 
Hmmm... najchetniej poczytalabym jakies obiektywne badania na temat tych kubelkow. Niektore dzieci wczesniej raczkuja niz siedza, wtedy do 8-9 miesiaca trzeba wozic dziecko na niby lezaco z nozkami w gorze? Poszukam i wkleje, jak cos znajde :-)

A akurat co uzywania fotelikow w innych celach niz krotkie trasy samochodowe to widzialam duzo opinii zdecydowanie negatywnych, wszyscy ortopedzi i rehabilitanci przestrzegaja. To samo tyczy sie sadzania zbyt malego dziecka na zbyt dlugo w bujaczku...
 
reklama
Do góry