reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka z montowanym fotelikiem?

Dołączył(a)
9 Październik 2011
Postów
7
Słuchajcie co sadzicie o wózkach wielofunkcyjnych, w których da się zamontować fotelik samochodowy do stelaża?
Ma ktoś taki? Widziałam ostatnio w galerii handlowej taki.
Całkiem ciekawe rozwiazanie.
A Wy jak myslicie?
 
reklama
ja małam i jest to rewelacyjne rozwiązanie, poniewaz w momencie gdy dziecko zasnie w aucie to mozna nie budzac go zamontowac fotelik do stelaza i dalej jechac juz wozkiem:) ja nie wyobrazam sobie nie miec takiego wozka, chyba ze malo jezdzi sie autem, ale taki wozek z fotelikiem jest tez duzo lzejszy.
 
Dzięki za odpowiedzi :)
Widziałam taki w galerii i mnie zaciekawił.Faktycznie wygoda :D
Zwłaszcza kiedy maluszek śpi.
przeglądnęłam różne str i znalazłam taką firmę jak GESSLEIN też takie macie?:szok:
 
Ewcia, na forum można łatwo sprawdzić posty jakie piszesz. Większość to reklama firmy Gesslein :).
Przecież takie wózki wielofunkcyjne produkuje większość firm wózkowych - to nie jest żadna nowość.
 
spoko przecież nie wstawiłam bezpośredniego linka ;] nie pisze superlatyw..po prostu się zapytałam,czy ktoś ma takie.
:-) i jakie ma na ten temat zdanie.. ;)
Natomiast każdy jak sobie coś upatrzy chce się dowiedzieć czegoś więcej nie tylko co jest na stronie internetowej.
Chcę poznać różne zdania i opinie.
A,że jest mało znana firma w Polsce to jakoś muszę napisać bo nikt nie wie o co chodzi..
Większość a która ma 6kółek? 4 duże i 2 małe?
Moja siostra jak kupiła wózek to po 4miesiacach się rozpadł i gwarancja jakoś tego nie objęła.
Dlatego chcę znać różne zdania. :)
 
Jak to wózek się rozpadł po 4 miesiącach?Co ona z nim robiła? We wszystkich sklepach są dostępne zestawy 2w1 i 3w1 czyli gondola+fotelik, spacerówka+gondola, spacerówka+gondola+fotelik.Niektóre firmy sprzedają z samą gondolą i resztę można dokupić.Wózki takie dostępne są od lat na rynku i domyślam się,że większość z mam posiada foteliki montowane na stelażu.
 
Ja nie znam wózków gesslein, ale mam taki 3w 1 i jestem bardzo zadowolona. My mamy hartan VIP xl plus fotelik roemer. Ja polecam takie rozwiazanie choć sam zestaw nie należy do najtańszych... Ale uzywke można taniej kupić...:tak:
 
nie słyszałam o takiej firmie i z pewnoscia nie kupiłabym takiego wózka, poniewaz nie mam z kim porozmawiac na temat jego wad i zalet. ja kupiłam wózek firmy jedo, a do niego fotelik recaro, zarowno z jednego jak i drugiego jestem ogromnie zadowolona. wozek ma 4 koła, jezdze nim niemal codziennie po lesnych sciezkach i nic sie z nim nie dzieje, po prawie roku wygląda jak nowy. sprawdza sie rowniez rewelacyjnie w miescie. miał całkiem przystepną cene.
 
reklama
ewcia1988,żeby Ci odpisać specjalnie załozyłam tu konto:)Niedawno urodziły się nam bliźnieta i szukaliśmy bardzo długo jakiegos wózka. No i równiez trafiliśmy na tę firmę. Do zakupu wózka tej firmy namówił,mnie mąż i po naprawdę długich namowach wkońcu mu uległam,choć nie powiem z wielkiem oporem,gdyz nie znałam tej marki i bałam się,czy wózek nie rozleci się po kilku uzyciach.Ale teraz jak uzytkujemy go niecałe 3 m-ce i jestem bardzo zadowolona. Chyba jako nieliczny ma dodatkowo drugi komplet mniejszych kolek,przez co mozna sobie dopasowywac go do terenu. Oczywiście ma i swoje wady(ale który wózek takich nie ma)Takze napewno nie żałuję zakupu i dziękuję mezowi że tak bardzo obstawał przy swoim.
 
Do góry