reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Aurelia gdybys mogla to wklej tego linka, bo ja niemam okreslonego typu niestety zbytnio i jak mi sie jakis spodoba to ma zaraz mnostwo wad
 
reklama
Ja mam taki sam wózek jak ten na zdjątku tylko firmy Baby design. zapłaciłam za Niego 899 zł i powiem że ma swoje plusy, dobrze się prowadzi jeżeli chodzi o te sprężynki super się sprawdzają. Gondola jest w miarę duża, napewno większa niż w egzemplarzach Xlandera. Spacerówka też jest wygodna, tylko stwierdzam że sam wózek jest duży.Załuje że nie ma tylko możliwości wpięcia nosidełka :zawstydzona/y: jest jeszcze jedna wada: rączka nie jest przekładana,aha i model nazywa się Atlantic,ogólnie polecam:tak:
 
Ufff... na szczęście mam wózki po Julku. Z obu bylismy/jesteśmy zadowoleni. Muszę tylko mojego pierworodnego przestawić na chodzenie, żeby zechciał swoją karocę odstąpić.
U nas była najpierw Inglesina Magnum, a teraz lekki Maclaren xlr.
 
Mnie tez sie to nie podoba jak wozek typu Gracco przedwstwaiony przez Anulaa.Tzn sama spacerowka jest super ja mam teraz taka podobna i taka tacka z przodu jest bardzo fajna rzecza mozna tam przymocowac zabawki na przyssawkach czy w czasie spaceru klasc tam jakies paluszki czy inne przekaski i picie.Ale w wersji wkladania jednego do drugiego np fotelika do spacerowki to wyglada to nie efektywnie......Albo jedna funkcja albo druga.

Ogolnie trzeba brac pod uwage to ze na zime przejdziemy z glebokich na specerowke.Musi ona byc wygodna w prowadzenie przede wszystkim po sniegu,miala ochraniacze na nozki zeby bylo cieplo zima.Folie ochronna.Pakowny kosz na zakupy i nie tylko! No i jak dla mnie to takie tacki dla dziecka jak i dla rodzica sa tez przydatna sprawa.
 
Iwonka ja myślę że tej funkcji z fotelikiem pewnie żadko będę używać natomiast w wersji z gondolką wygląda on bosko jak dla mnie oczywiście, może nie tyle z gondolka co z tym wkładem dla noworodków, i jest skrętny i lekki, maluch jest zakryty, a na zimę od biedy wyjmę Deltima ale już nie mogę na niego patrzeć razem z kluska pcham prawie 30 kilo :wściekła/y:;-) i jak sobie mysle że do windy będzie musiała wejść Oliwcia ten wózek i ja z duzymi cycami i brzuszkiem po porodzie to mnie ciarki przechodzą :no: Mamy małą windę niestety, wiesz my pod samym niebem na 11 pięterku mieszkamy :-):-)
 
te mniejsze kółka nie sprawiają problemów bo jest możliwość ich zablokowania, i prowadzi się bardzo dobrze;-)
 
Tolka wiesz co to i tak w miare ta cena tego wozka jak na taki.Tak mi sie przynajmniej wydaje:eek: a co do tanszych wozkow jak patrze na te wielkie za 500 lub 600zl to moze w sklepie jakos wygladaja ale jak patrze na ulicy to wydaja mi sie straszne :happy:
 
reklama
Do góry