reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Cześć!
Ja po długich namysłach w końcu się zdecydowałam na Tako Skiathos 2w1 (to nie jest reklama ;) )
Ma fajne amortyzatory i jest polskiego producenta. Poza tym to chyba się nie różni za bardzo od innych wózków tego typu. Wszystkie mi się wydawały takie same w sklepie. Ale już za miesiąc będę mogła wydać bardziej konkretną ocenę :)
 
Mi od samego poczatku podobal sie ABC Design tec3 ale w zimie chyba srednio sie sprawdzi i zastanawiam sie nad tako laret i oczywiscie nie jest to reklama kazdy wozek chce w wersji 3w1
 
Mi sie podoba Riko nano alu tech malachitowy, ale zastanawiam sie jeszcze nad Milu Kids Starlet tylko nie ma zadnych opini o nim :/ zna moze ktos obie firmy i cos moze polecic?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się też Milu Kids Starlet podobał, ale nie znalazłam o nim nic w internecie, żadnych opinii. A przeważyło to, że ma amortyzatory po gondolą wysuniete mocno do przodu i jak naciskałam mocniej za rączkę to wózek sie przechylał do przodu tak że z dzieckiem mógłby się nawet wywrócić. Takie ja miałam wrażenie.
 
Jak dla mnie wszystkie tako ok ale tylko gondola bo ogólnie spacerówki z tako mało praktyczne ,dość spore i mało obrotne ... Dlatego ja kupuję wózek samą gondole a od około 5 mies. kupuję porządną spacerówkę przystosowaną od właśnie wczesnych mies .
 
Ja wiem po 1 dziecku jak nie potrzebnie wywaliłam sporo kasy na wózek 3w1 a ze spacerówki skorzystałam chyba ze 2 -3 razy bo nie dość ,że sporo ważyła to ledwo właziła do bagażnika a w sklepie ciężko było nią operować między regałami .
 
reklama
Do góry