reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
hej dziewczyny, jest tu od niedawna i termin porodu mam na grudzień, zaczęłam rozglądać się za wózkami, macie jakieś propozycje, wybrać 2w1 czy 3w1
 
hej dziewczyny, jest tu od niedawna i termin porodu mam na grudzień, zaczęłam rozglądać się za wózkami, macie jakieś propozycje, wybrać 2w1 czy 3w1
Hej, Dołącz do nas na wątek główny :) Link do: Grudniowe mamy 2017

Co do wózka, to ja kupiłam używkę, która była 3w1, ale i tak kupie osobny fotelik do samochodu z atestami. Wydaje mi się, że to ważne, żeby dziecko było maksymalnie bezpieczne.
 
My wozilismy się gondola z wózka Roan Bass. Jest duża i młody spokojnie w niej wyjeżdzil a jest z października :)
Niestety nie miałam okazji przetestować spacerówki bo zgubili mi wózek na lotnisku [emoji23] więc część spacerowa leży nieuzywana.
Kupiłam więc drugi wózek a mianowicie cybex balios m wersje spacerowa. I jestem nim zachwycona. Po pierwsze koła. Nie są pompowane ani piankowe ( nie chciałam piankowych bo szybko się zdzieraja ). Koła w tym wozku sa gumowe. Uzytkujemy wózek od pół roku i koła wyglądają jak nowe. A mieszkamy na wsi i często jeździmy po nieutwardzonych drogach. Siedzisko jest kubelkowe ale możemy rozłożyć spacerówke w 3 poziomach więc synek śpi sobie spokojnie. Wózek nie należy do miękkich ale małego w nim nie trzęsie nawet jak jeździmy po nierównościach. Pasy są wpisane każdy osobno więc mega wygoda zwłaszcza przy małym wiercipiecie . Budka przedłużana jedyny minus dla niektórych to że przedłużają jest sieteczkowa. Mi nie przeszkadza.
Ma mega duży, pojemny kosz z łatwym dostępem (podobnie jak w mutsy ale większy) .

Jeśli chodzi p fotelik to pierwszy nasz to maxi cosi City a niedawno przenieśliśmy się do recaro sport Young Hero

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moge prosic o opinie,ktory ladniejszy bo nie moge sie zdecydowac ;-) ;):sorry:
 

Załączniki

  • PCS_MANDALA-AIR-DE-N09-1.jpg
    PCS_MANDALA-AIR-DE-N09-1.jpg
    278,9 KB · Wyświetleń: 253
  • PCS_MYVARIO-DE-AIR-02-1.jpg
    PCS_MYVARIO-DE-AIR-02-1.jpg
    321,1 KB · Wyświetleń: 245
reklama
To ja sie wylame, lepiej podoba mi sie ten rozowy, ale jakbys chciala miec wiecej dzieci to ten bezowy praktyczniejszy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry