reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Nie podobają mi się różowe wózki. Co prawda mam 2 synów więc nie miałam w opcjach tego koloru ale ja jakoś anty róż jestem . Za to beżowy . .. no cóż gondola spoko ale spacerowka współczuję czyszczenia ;) poważnie. Radziłabym jednak stawiać na ciut ciemniejsze barwy ;)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziewczyny ;)) Aria1010...spodziewam sie drugiej coreczki...i tak mi sie rozowy zamarzyl bo przy pierwszej tak wyszlo,ze mialam niebieski :oo2: bo dostalam a po drugie jakos do konca liczylam na chlopca :laugh2:;)) A co do tego bezowego...sa jeszcze inne odcienie...ciemniejsze,ten jasny jakos najbardziej mi sie podoba ale jak ma sie bardzo brudzic to chyba rozwaze ktorys z tych ciemniejszych jednak...i zdecyduje sie juz na ten bez chyba jednak :rolleyes2:
 

Załączniki

  • PCS_MANDALA-AIR-DE-N01-1.jpg
    PCS_MANDALA-AIR-DE-N01-1.jpg
    294,6 KB · Wyświetleń: 248
  • PCS_MANDALA-AIR-DE-N13-1.jpg
    PCS_MANDALA-AIR-DE-N13-1.jpg
    354,9 KB · Wyświetleń: 235
Hihi mi się druga córcia zamarzyla jak byłam w ciąży ale drugi siurek jest [emoji23]
Ż pierwszym miałam wózek jasnoszar6 z błękitem i pamiętam mordege jak trzeba było prać dlatego teraz postawiłam na czarny [emoji7] nawet dla laski chciałam. :)
I poważnie polecam ciemniejsze odcienie bo te chrupki ciasteczka czy owocki zostawiają paskudne plamy. Zwłaszcza jak szogun sprytnie je zamaskuje chowając chrupki pod dupkę [emoji23][emoji23][emoji23] ale z czarnego łatwo schodzi albo tak nie widać [emoji23]
Ten pierwszy jest śliczny

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ten beżowy podoba mi się bardziej ale to moja opinia ;) a co do kompletów to chyba 2w1 aby fotel wybrać bezpieczniejszy. Widziałam na roan bass w sklepie i rzeczywiście zwrócił moją uwagę obok stał anex chyba cross też ładny. Widziałyście?
 
reklama
Do góry