reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

reklama
szalone! normalnie szalone!:) ja tam za wieloryba robić będę...sporty odpadają na razie, zmęczona jak cholera jestem po każdym dniu, bez ćwiczeń:) no i oczywiście słodycze, jakie tylko mogę - PASJAMI zażeram!!! wiem, wiem, będę potem płakać, ale teraz bym płakała jakby mi jedzenie ktoś probował odebrać:)

i też się pomierzę, chociaż strach jest...:)
 
Oj bandyta Twój pomysł jest świetny! Takie zapisywanie na forum, śledzenie postępów i motywacja ! :) Będziemy trzymać kciuki abyś wytrwała! :)

Ja póki co zgubiłam 12 kg, zostało tylko 5 :p ale te 5 będzie zgubić najgorzej aczkolwiek chciałabym zrzucić 7 i stanąć na 50 kg :) Oby! :)

Diety jako takiej nie trzymam, staram się nie jeść słodyczy i się nie opychać na noc :) za jakiś miesiąc wracam do mojego nałogu sprzed ciąży czyli Zumby :) Nic tak nie spala kalorii jak godzina zajęć 2 razy w tyg :)
 
ja waże dokładnie tyle ile wazyłam przed ciązą....spadło całe 11 kg ale ale...żeby nie było za dobrze mam jeszcze co stracic po pierwszej ciązy...i takie 10 -15 kg w dół to wymarzona waga...dieta? ja myśle że dieta mamy karmiacej piersią dziecka kolkowego to wystarczające wyrzeczenie....a ruch? przy 2 dzieci życiu na wsi i 2 psach to ruch sam sie znajdzie...oby to dało efekty bo jestem notoryczny leń ćwiczeniowy...
 
ja to jestem ciekawa ile wże,ale pewnie spadku wielkiego nie bedzie :)
No a ja po cc,chyba za szybko ćwiczyc nie mog,zresztą tez nie czuje sie pewnie zbytnio
 
Ostatnia edycja:
Ja niby jestem po naturalnym porodzie, nacięcie ma może 2 cm, praktycznie od razu mogłam śmigać bo wcale źle się nie czułam ale jednak co do ćwiczeń to póki co też bym się wolała wstrzymać - dziś po godzinnym spacerze czułam jak mnie plecy i krocze bolą, więc na razie podziękuję:)
 
reklama
Maskara!

Włączyłam ten cały skalpel. Chciałam zaznaczyć, że BYŁAM osobą wysportowaną a tu... po 10 minutach miałam dosyć.A dzisiaj... zakwasy ;] GREAT!
 
Do góry