reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Dziewczyny poczekajcie z tymi ćwiczeniami na koniec połogu - zwłaszcza te po CC.... :no: - Będzie czas na zrzucanie wagi ale na tym etapie można zrobić sobie krzywdę.... ja jestem ponad 2 miesiące po porodzie a jednak czuję jak mnie szew czasem jeszcze kłuję i swędzi - a to znaczy ze w środku się jeszcze goi. Nie ma co przesadzać...

To samo z dietami. Organizm potrzebuję się ogarnąć po ciąży i potrzebuje witamin. Jak walniecie restrykcyjną diete to jeszcze przypłacicie to anemią...
 
reklama
Fifka dokładnie. Moja koleżanka, zapalona sportsmenka, biegająca w maratonach zaczęła wracać do sportu dopiero po 6 tyg i to po zgodzie gin i nadzorem trenera.
Ja zastanawiam się nad pasem. Nie na cały czas, żeby mięśni nie rozleńiwić, tylko na wyjścia. Znalazłam 2 w ceńie przyzwoitej - jak myślicie który lepszy...
TUMMY TRIMMER GORSET PAS wyszczuplajacy kolory M (3904167143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
TUMMY TRIMER NEW Gorset Pas POPORODOWY HIT L/XL (3900445147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Kaczuszka ja mam ten drugi I jest lepszy niz pierwszy bo ma fiszbiny I nie bedzie sie ze zwijal. Ale to wszystko zwlezy jaki masz brzuszek... jak masz dlugi tulow to nie zakryje calosci I od gory lub od dolu moze wchodzic faldka. Ja kupilam sobie drugi tez z fiszbinami ale on jest z majtkami odpinany od dolu I na brzuchu. Drozszy bo ok 100 zl placilam 4 lata temu ...ale jak mam cos olecic to wlasnie taki bo ladnie sciqga od odbrzusza az pod sqme cycuchy..zwdnych boczkow nic nie ma.
 
Chętnie do Was dołącze, ale tez jestem po cc, i z ćwiczeniami muszę zaczekac dla swojego dobra.
Poki co dieta lekkostrawna gdyż mała ma kolki jak zjem cos ponad to co moge. 10 kg spadło, jeszcze 3 kg do wagi sprzed porodu zostało, no ale w sumie chciałabym tak jeszcze z 5 czyli razem 8 kg, bedzie o co walczyc.
 
Może to zdołuję niektóre z was... ale ja mam odwrotny problem... chudnę :-( Ja już nie chce chudnąć, ale przez moją diete i nadmiar ruchu przy chłopakach straciłam już kolejne kilogramy... dochodzę już do 56kg co jak na mój wzrost zalatuję już niedowagą... Cieszę się ze jestem szczuplutka i nie widać po mnie przebytych ciąż... ale kurcze, ja już zaczynam być za chuda... :-( Moje cycki zanikają... Jak przed ciążą nosiłam 40 tak teraz 36 jest na topie...
 
Fifka ja tak mialam przy pierwszej ciazy, maly tak dawal ze mnie mleko, ze przy wzroscie 170 spadlam do 48 kg.
 
Ja po po rodzice schudlam ...ale od siedznia w domu przytyc am Chyba dwa razy wiecej...dlatego basta biore sie za siebie
 
reklama
Do góry