reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

U mnie jeszcze do wagi sprzed ciąży zostało 7 kg ale muszę zrzucić co najmniej 14!
 
reklama
Kasia a czy do treningu z chodakowska dorzucilas jakas specjalna dietę? Znaczy wiadomo ze słodycze na bok itd. Ale czy jakies soecjalne menu mialas? I ile tak realnie mozna schudnac przy regularnym treningu w krotkim czasie np. 3mies? Bo chyba wtedy chrzciny bede robic :)
 
Dziewczyny znajoma instruktorka poleciła te ćwiczenia 60 Minute HIIT Cardio and Abs Workout - Fitness Blender Tabata HIIT, Abs and Obliques Workout - YouTube

przede wszystkim pracują mięśnie brzucha i tyłeczek czyli to co nas najbardziej interesuje :) mówi że na początku bedzie trudno ja dziś padłam po 15 minutach :p i ćwiczymy co 2 dzień aby mięśnie miały czas się zregenerować :)

A tak wyglądam ja
18.02.2014 Dzień 1

57 kg

18.02..jpg18.02.2014.jpg18.02.jpg
 

Załączniki

  • 18.02..jpg
    18.02..jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 58
  • 18.02.2014.jpg
    18.02.2014.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 66
  • 18.02.jpg
    18.02.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 69
Anbas- ja powiem szczerze, ze cwiczylam z chodakowska przez dwa miesiace, do tego biegalam po 30 min trzy razy w tyg, a diety nie stosowalam, (nawet jadlam slodycze, bo to moje uzaleznienie) a schudlam 5kg. Ale najwazniejsze sa w jej metodzie cm ktore gubimy, niekoniecznie kg:-p
 
Kasia a ile cm zgubilas przez te 3 miesiacev?? Wlasnie waga nie jest adekwatna bo miesnie sid robia a sa ciezsze niz tluszczyk hehe.

Ja zdjecia nie wstawie brzuszyska bo az wstyd ale jak schudne i dumna juz bede to pokaze hehe...
 
Akuku- z cm to różnie, w zależności od miejsca to od 3 do 6cm mniej, ale zaznaczam,ze bez diety i ze słodyczami:-) ale same zobaczycie,ze po ćwiczeniach ma sie wiecej energii, endorfin i przede wszystkim ciało jest jedrniejsze i smuklejsze:-) także motywujmy sie dziewczyny i pokazmy ze styczniowe mamy sa super sexy!:-)
 
Ostatnia edycja:
no dobra :) to moje giga wymiary, nie ma czym się chwalić ale może dacie mi po doopie żebym się w garść wzięła
brzuch: 105!!! cm (czyli tyle co niektóre mają w 9 msc ciąży!) ah i brzuch mam taki sam jak cycki, cóż za symetria :dry:
talia 95cm
Udo: 60cm
pupa:109cm


katowanie sie z chodakowską czas zacząć :)
 
i ja pomalu zamierzam wziac sie za siebie, ale bardzo pomalu...bo na razie nauczylam sie robic siku z Laurencja na reku i to koniec cwiczen jakby...

wymiary.....

brzuch - 80 cm (!!!!!!!!!!!!!)
biodra - e tam, biodra, zawsze mialam za wąskie, wiec niech sobie będą, jakie są:)
łydka - 32 cm
udo - 45 cm
 
reklama
Vinga - ja Ci serdecznie dziekuje, ale wiem co bylo, a jak teraz...zwis brzuszny i do tego zwis cycny - murzynski iscie!
 
Do góry