reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Tichonku, twarog w wiaderku w PL sklepie. Mam jeden w lodowce to powiem Ci jaka firma. A mozzarella light jest w lidlu i aldim. W aldim tez jest ser brie light (ma wiecej zawartosci tluszczu niz dukan zaleca) i jest pyszny :) Kanapeczka z majo i "smierdzielem" - mniam :) hihi Ja rowniez korzystalam z przepisow z bloga - Z Kotem w kuchni.
 
reklama
tichonku ja zazwyczaj pieklam na takiej okraglej blaszce do pizzy i lepiej bez niczego(ew mozna lekko nasmarowac olejem albo mazeiná posypac wtedy mi sie nic nie przyklejalo), probowalam tez z foliá ale poxniej mialam masakryczny problem z odklejeniem.
 
A ja nie lubię serów pleśniowych:no::-p
A sera w wiaderku polskiego to na bank u mnie w mieścinie nie ma:confused2:Dwa polskie sklepy i stoiska polskie w 6 irlandzkich sklepach przeleciałam:sorry:Do stolicy się chyba muszę wybrać po niego:-D

A chlebek albo bułeczki jakieś dobre polecacie?Ja robiłam już muffinki śniadaniowe i chlebek ziołowy:tak:Chlebek mi smakował ale muffinki tak waliły twarogiem i otrębami,że mi rosły w ustach:-DSpróbowałabym coś polecanego:sorry:
 
Twarog Dr.Oetker'a. Ja wiele chlebow i buleczek probowalam. Buleczki z mikrofali na dluzsza mete mi zbrzydly.
Ja polecam ten chlebek Kuchnia Blondynki
Chlebek ten za kazdym razem mi wychodzi - dodaje rozne ziola, kroje go na kanapeczki i mroze.
 
Do góry