reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Mada bralam Cilest ,Harmonet i Mykrogynon niestety po kazdym mam bardzo slabe miesiaczki albo wcale i bardzo tyje tak wiec ja chyba nie moge zazywac ,a boje sie bardzo eksperymentowac bo bardzo ciezko jest zgubic nawet pol kilo ,nie moge sobie pozwolic zeby miec wieksza wage (a wazylam juz przy proszkach 76 kgprzy wzroscie 164)bo mam dyskopatie i bardzo odczuwam te kilogramy malo mi kregoslup nie peknie teraz waze 67 tak wiec jeszcze 8 kilo do mojej wagi ale na szczescie po odstawieniu tabletek waga bez zadnej diety wraca do normy te 9 kg wsumie zgubilam od marca
 
reklama
Ewa 9kg od marca?To bardzo ładnie:tak:a jak to zrobiłas?Ja waze teraz dokładnie 66,do wagi z przed ciazy brakuje mi jakies -4kg.Nie byłam moze jakas super laska ale dobrze sie czułam i fajnie wygladałam(mam 166wzrostu),bo jestem dosc ubita.Moze uda sie w lato zgubic te cztery kilo spedzajac nczas na dworze?Uwielbiam słodycze ale mam taki nawyk ze nigdy nie jem na dworze wiec latem zawsze chudne:tak:
 
Mada wlasnie chodzi o to ze nic jak bralam proszki to co ja nie cudowalam diety glodowki cwiczenia i nawet deko nie schudlam myslalam ze ze zlosci bede wyc do ksiezyca .3 miesiace po odstawieniu tabletek zaczelam sama chudnac :tak::-):-):-)
Przy naszych urwisach napewno zgubimy te kilogramy i bedziemy laski jak sie patrzy

 
na mnie hormony też tak działają niestety. Brałam zanim zaszłam w ciążę i w ciągu roku z 52 zrobiło się 60:wściekła/y:. Jak odstawiłam waga wróciła do normy w 3 miesiące.
Mi jeszcze do wagi z przed ciąży brakuje 3 kg, ale musiałabym zacząć ćwiczyć nogi (szczególnie uda) bo jakaś skóra mi się taka "rozlazła" zrobiła choć nie mam żadnych rozstępów ani cellulitu. Ręce owszem pięknie wyrzeźbione - noszenie córeczki na rękach parę miesięcy, ale nogi??? niestety nie wróciły do normy:baffled:
 
Przed ciaza przez 10 lat bralam rozne hormony i tylko Cilest mi nie sluzyl. Teraz probowalam 2 rodzaje tabletek, plastry i wszystko mi szkodzi:baffled:. Plastry mnie uczulily a po tabletkach bylo mi niedobrze, mialam zle samopoczucie, libido zerowe i tylam w oczach. Odstawilam je miesiac temu i juz zjechalam 1,5 kg:tak:

Ewo, Mado Waszym dostepem do zamknietego watku zajmowala sie Moniqa. Teraz ma wazniejsze sprawy na glowie, ale jak Dawidek wyzdrowieje, to sie jej przypomnijcie:tak: (albo pogadajcie z Mamuska- ona tez ma 'znajomosci i mozliwosci';-):tak:)
 
A ja postanowiłam sie wziazc za siebie i jak mi sie skonczy @ to zaczynam robic brzuszki:tak:a w piatek kupiłam sobie Eveline Serum wyszczuplajaco ujedrniajace,zwalczajace celulitis i redukujace rozstepy.Miałam juz z tej serii i byłam zadowolona.Zreszta podejrzewam,ze nawet jak kosmetyk nie zadziała to sam masaz juz cos da.Maz przylatuje w lipcu i do tego czasu mam zamiar miec ciało jak Lara Croft;-);-);-):-p:-D
 
reklama
Ewa, Mada juz napisałam do Aletki ... przepraszam ze tak późno :happy:

Jeśli chodzi o odchudzanie to ja juz nie musze - ale nikomu nie polecam takiej metody odchudzania :-(... jedynie umiesnić ;-) troche sylwetke by sie przydało;-) ...
 
reklama
Do góry