reklama

Wrzesień 2009

reklama
Smoczek zmieniony ma najszybszy jaki moze byc taki do kaszek. Mleka teraz nie zmienialam na poczatku wszystkich probowalismy i bebiko niby najlepiej mu podeszlo. Przeciez to byl taki zarlok co 2 godz butle jadl :-( teraz go na wage polozylam i jest 5,5 kg :sad: niezle spadl :-(
 
Kurcze, co by ci tu doradzić Liiviia, nie wiem, moja córcia odstawiła mleko ok roku, nic a nic wcisnąć nie mogłam, ale to było przez antybiotyk, przez sen jadła, wiec długo karmiłam ją butlą w nocy. Ale u takiego malucha to nie wiem, czy zastąpic mozna mleko zupkami itp. Może wybierz sie do lekarza, polecam zadzwonić nawet do dr Partyki, może coś doradzi?
nie mam juz pomysłu.
 
Byla dzis u nas lekarka i zwazyla mi Kiniolka.. wazy 6280 na 17 tydz... wiec idealnie <jupi> :-D
I mowila,ze UWAGA: Pierwsze posilki wprowadzamy w 6 mc ! Wczesniej moze wymiotowac,zwracac, i takie tam,poniewaz dziecko nie siedzi ,wiec zoladeczek nie pracuje tak jak powinien... I co wy na to ???

Zszokowala mnie troche... bo ja za tydz i tak podam pierwsza marcheweczke hyhy I mowie,jej ze w Pl od 4mc sie podaje,jesli sie piersia nie karmi... a ta na mnie zdzwiwona,zaskoczona !! O... to juz nie wspomne o tych biszkoptach nieszczesnych ha ha Naszczescie potwierdzila,ze biszkopciki okolo 9 mc ha ha:-D:-D:-D
 
Liiviia- Borys też coś marudzi przy jedzeniu teraz:baffled:. W ciągu dnia może wypić i max 50-60 ml, jedynia wieczorem na noc wciągnie i z 200 ml z kaszką przez smoczek trójprzepływowy. Tyle, że ja się aż tak bardzo tym nie martwię, bo on koło 9 kilosków ma... Może to taki okres teraz mają te dzieciaczki, że mniej potrzebują?:confused:
Wczoraj chciałam mu dać ziemniaki ze szpinakiem... plucie, parskanie i efekt taki, że zupka poszła w kanalizę:baffled:. A z tą zupką to już nasze kolejne podejście...:baffled:

Princi- :wink:
 
elaine- z zupką to nie śpiesz się, widocznie mały jeszcze nie gotowy, zreszta te ziemniaczki ze szpinakiem ochydne. Marchewka jest łagodniejsza i szybciej maluchowi zasmakuje.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry