Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
z sosem truskawkowym
u mnie już po 4,50 są :-)
http://najsmaczniejsze.pl/2009/05/gofry-z-sosem-truskawkowym/




Ot taki prezencik na dzień mamy;-)
. Jutro mam mieć troszki wolniejszy dzień. 



. Czy to normalne?Hej dziewczynki. ALLLE ma zaległości mega, mega...
Ja cały czas się męczę z garami. Jutro mam mieć troszki wolniejszy dzień.
Ja też wybieram się na badanie z glukozą, ale najbardziej mnie martwi jak ja wytrzymam bez jedzonka. Jak tylko codziennie wstaję najpierw musi być kanapka, a tu tyle czekać
U mnie z biustem to jest jakoś dziwnie. Na początku ciąży to się jakoś biuścik powiększał, a teraz nie zauważyłam żadnego przyrostu. Czy to normalne?

a ja jeszcze nie .....
wiec mnie nie bedzie zbyt czesto przez miesiac;-)Stresuje sie podroza, mam nadzieje ze nie bedzie upalu bo zwariuje

;-)
