reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Mama Sowko ja też nie kojarze Cię ale dołączyłam tu później.Gratuluje synka.Jest prześliczny:-)Pozdrawiamy razem z Oliwierkiem i zdrówka życzymy:-)
 
cześć mama sówka- Bartuś śliczny

wczoraj ubierając małego zauważyłam placki na łokciach , na barkach , pleckach - takie plamy jakby łuszczyca , poleciałam zaraz do lekarza , powiedziła ,że to skaza i mamy dietkę tzn. głównie ja
 
Mama Sówka ale słodziak!:-)
Henrietta późno wam ta skaza wyszła, a może to uczulenie po prostu na coś konkretnego?
 
Dziewczyny słyszałyście o skokach rozwojowych:))
ja tak szperam w necie i chyba już wiem czemu mój mały aniołek zamienił się w aniołka z różkami:))było już tak pięknie można by powiedzieć ułożone dziecko zasypia po kapanku ok 20.00 i czar prysł od 3 dni tancujemy z mężem po 2 h i nie ma mowy o zasypianiu w łózeczku...no masakra:))ale się trochę uspokoiłam bo to widocznie tak ma być taki okres:))

Dzieci - forum dla wszystkich rodziców • Zobacz temat - Skoki rozwojowe czyli klucz do marudzenia dzieciaczków :)
 
Kurcze jutro wizyta u neurologa, chciałabym żeby wszystko było dobrze a jakoś przeczucia mam , że lekarzowi się coś nie spodoba:-(Denerwuję się trochę:confused2::confused2:
 
reklama
Do góry