reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja to do teraz nie moge kawy (checi sa..ale mi nie smakuje:)
mam chec teraz na makaronik z mleczkiem i chyba sobie pozniej zafunduje takie jedzonko:) tylko czekam az przestanie mnie mdlic bo mdli mnie od rana.
milego dnia!!


 
reklama
A ja strasznie zwlekam z tymi zakupami ciuchowymi dla mnie może po następnej wypłacie bo teraz prezenty dla dzieci i małża kupiłam na wielkanoc i tak kaski się pozbyłam troszkę:-p
Na szczęście w tunikach lubiałam latem chodzic to mam kilka i na długi rękaw zakładam:-)

Co do zakupów dla bejbisia to na razie mnie nie korci więcej oglądam niż kupuję a w pierwszej ciąży to szalałam:tak: Teraz wiem że co za dużo to niezdrowo a najwygodniejsze zwykłe bawełniane pajace:-) Zacznę kupować na L4, bo wtedy będę miała troszkę czasu na to:-)
 
Olgadom fajne te getry:tak:Tylko sie zastanawiam czy nie beda pozniej cisnely w brzuszek, bo widze ze one sa takie na brzuch troszku.
Ja dzisiaj na obiadek robie gulasz z kasza gryczana i jakas surówke wykombinuje:happy2:
 
Gaja nie wiem czy tak na l4 bedziesz mogłam sobie poszaleć z zakupam,bedąc na zwolnieniu należy byc w domu z razie kontroli, dlatego też ja własnie cierpie bo nie mogę nigdzie sobie jechać,ewentualnie w weekendy:)
 
Gaja nie wiem czy tak na l4 bedziesz mogłam sobie poszaleć z zakupam,bedąc na zwolnieniu należy byc w domu z razie kontroli, dlatego też ja własnie cierpie bo nie mogę nigdzie sobie jechać,ewentualnie w weekendy:)

Karola z tego co wiem to zależy co ci lekarz napisze na L4, tzn oni jakies oznaczenia swoje mają:-)
Kontrola to przeważnie jest jak się od początku jest na zwolnieniu , po 6 m-cach wtedy ZUS zaczyna węszyć:-) Jeśli masz oznaczenie że musisz leżeć to wtedy dupka w szafie ale tez są sytuacje że matka nie musi leżeć lekarz wpisuje jakis tam swój symbol i wtedy nie ma aż takiego problemu.
Mojej koleżance np wypisał na notoryczne krwawienia z nosa (ciągle krew jej leciała po 3 razy na dzień) i z tym leżeć nie trzeba:tak:
No w każdym razie zawsze można powiedzieć że się było u lekarza:-p
Spytam się dokładniej na następnej wizycie:tak:
 
buziaki mamusie.......jeju aleście się rozpisały w ten weekend.. :) no nic już nadrobiłam

u nas samopoczucie w weekend takie sobie ale to chyba związane z przejedzeniem :-)... a wczoraj to chyba był dzień śpiocha bo ja co chwile zasypialam i dodtakowo w nocy nie mogłam spać :wściekła/y:
co do zakupów to ja też już zakupiłam spodnie ze skarpeta w H&M kosztowały bodajże 79zl ale jak na mój gust to troche są za duże no w sumie rozmiar większe niż moje jeansy.... kupiłam je bo brzunio się powiększył i w swoich jeansach mnie ciśnie to z rozpiętym rozporkiem chodzić nie będę:-(
co tydzień się ważę i od początku ciąży tylko 0,5 kg więc chyba nie dużo :)... ruchów maluszków nie czuje ale czasami jak leżę na plecach to taak jakby coś mnie uciskało

gratki dla wszytskich mamuś z dobrymi usg i nowinami my za tydzień kolejny raz przejdziemy genetyczne ... mam nadzieje że będzie dobrze.............
 
To na to wychodzi ,że za każde zwolnienie musisz płacić-szok.....:szok:

Za zwolnienie to chyba nie.... bo to chyba byłaby już przesada, nie?? Zresztą, teraz kiedy kasy chorych nie maja pieniędzy i chcą od każdego dodatkowych składek wszystko jest mozliwe :no:

Jak na razie to za usg poza trzema płaconymi przez kasę musiałam położyć 20 Euro.... no ale warto było bo lekarka bardzo długo pokazywała Fasolinę i opisywała każdą cześć ciała (Małż też był przy tym). A bezpłatne usg trwało 2 minuty .... skąd my to znamy.
 
reklama
Witam drogie Panie :)
Dopiero południe a Wy już tyle naskrobałyscie. Oglądałam bluzeczki, które wkleiłyście, są śliczne, ja na razie stoję z wagą, ale brzuszek już zaczyna wychodzić, więc tez muszę zacząć rozglądać się za czymś do ubrania. Po poprzedniej ciązy mam jeansy i eleganckie czarne spodnie z pasem, ale te jeansy jakos nie bardzo mi leżą, więc kupię sobie takie pod brzuszek na allegro. Poza tym muszę kupić kilka tunik i legginsy, hmmm tylko czekam na zwrot podatku, ale może coś kupię a konto :-D bo kilku tygodni to nie wytrzymam.
Fajne są teraz ciuszki w skepach tylko, kurcze !!! już większość promocji zimowych się skończyła a 100-200 za jedną rzecz to trochę dużo, zdecydowanie muszę przejść się po lumpeksach albo przeczesać allegro.
 
Do góry